PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745570}

Bodo

6,8 7 885
ocen
6,8 10 1 7885
Bodo
powrót do forum serialu Bodo

Dymsza

ocenił(a) serial na 5

Aktor, który gra Adolfa Dymszę fenomenalnie wczuł się w rolę. Ta mimika, te płynne ruchy i ta nienaganna dykcja- no Dymsza jak się patrzy. Schuchardt jako Bodo niespecjalnie przypadł mi do gustu, bo po prostu go nie widzę w tej roli. Jest taki statyczny, spokojny i chamski co pokazał 6 odcinek. Natomiast, gdy patrzę na grę aktorską Kotschedoffa to widzę przed sobą oryginalnego Adolfa Dymszę. Czy wy też tak sądzicie? :)

ocenił(a) serial na 3
Bluedreams13

Bardzo si! ;))))

Bluedreams13

Akurat mnie przekonał Schuchardt jako Bodo .

Ale fakt aktor grający Dymszę - dobrany idealnie ;) .

ocenił(a) serial na 2
Bluedreams13

Tak, facet ma to "coś". Dał się zauważyć już bodajże w trzecim odcinku, chociaż był w nim nie wiadomo po co? Niestety jego wiarygodność rozbija się o niewiarygodność scenariusza. Bardzo mi to przeszkadza.

Bluedreams13

A tak na marginesie, to co to za nazwiska? Schuchardt, Kotschedoff.....

A w roli Bodo lepszy był Królikowski.
Dymsza może być ale jak na razie niewiele pokazał.

użytkownik usunięty
Chimera_2

Normalne. Niemieckie. Klimatyczne wręcz. Coś nie tak? ;)

ocenił(a) serial na 10
Bluedreams13

Też bardzo polubiłam tego aktora :) choć miał mało scen :/ mam nadzieje że będzie więcej! ;) jest zabawny , jedna mina i od razu chce się śmiać - TAK JAK DYMSZA! ;) Znakomicie wcielił się w swoją rolę :)

Bluedreams13

Bodo wyobrażałam sobie trochę inaczej. Jeszcze daję mu szansę ale coś mi nie pasuje. Dymsza rzeczywiście jest super. Za to Nora Ney - to jakieś nieporozumienie. Nie podoba mi się to jak zostala ta postać narysowana i nie podoba mi się aktorka. Mówi za szybko i w ogóle nie rozumiem co ona tam mamrocze.

Bluedreams13

Nie miałam zbyt wielu oczekiwań, co do obsady, ale po paru odcinkach serialowy Dymsza jak najbardziej na plus. Inny, nie próbuje być Dymszą na siłę, ale wiarygodnie oddaje kontrast pomiędzy nim a Bodo. A jeśli chodzi o Bodo, obydwaj panowie dają radę. Chociaż aktorzy mówili, że nawzajem nie uzgadniali wiele, odniosłam wrażenie, że czwarty odcinek przygotował mnie jakoś na nagły przeskok do Bodo granego przez Schuchardta.

Tak się w sumie zastanawiam, czy Dymsza nie jest łatwiejszy do zaakeptowania, bo zachowuje się tak jak Dymsza filmowy, natomiast Bodo jest bardziej człowiekiem z wywiadów i wspomnień, a nie panem z komedii :). Bo, że jednak pomimo całego czaru i elegancji, Bodo nie był kopią swoich świetlanych postaci komediowych, to raczej pewnik.

ocenił(a) serial na 4
Bluedreams13

Najlepszy punkt tego serialu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones