PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745570}

Bodo

6,8 7 885
ocen
6,8 10 1 7885
Bodo
powrót do forum serialu Bodo

Nie jestem hejterem po prostu ten facet jest wszędzie pomimo że talentu nie ma za grosz,

ocenił(a) serial na 9
marysia000_filmaniak

Czytam i czytam te twoje wypociny i sama chyba nie wiesz co piszesz. Scena w ktorej miał paść Królikowski to tak miała wyglądać!!! Tak samo jak z tymk damskimi ciuchami. Kręcisz i to ostro. Nie musisz nikogo lubić, a ogólnie to nie konkurs który z aktorów jest lepszy.

marysia000_filmaniak

Nadal bazgrzesz bzdury. I guzik wiesz, na co by poszedł prawdziwy Bodo a na co nie.
Nie było nic żenującego w scenie w kobiecym przebraniu, tak jak nie było nic dziwnego w tym, że młody aktor ma tremę przed pierwszym wejściem na scenę. Na siłę wynajdujesz jakieś pierdoły i coraz bardziej się pogrążasz.
Uwielbiaj sobie swojego Tomasza ile chcesz ale przyjmij do wiadomości, że nie każdy będzie się nim zachwycał.
A Antek zagrał tak jak powinien. Był chłopiecy, miał wdzięk i urok. U tego Tomasza jak na razie tego za bardzo nie widzę.

ocenił(a) serial na 10
Chimera_2

A wiecie co? Ja mam propozycję: koniec kłótni! Przewalanie się argumentami i tak nic nie da. Ale zdania nie zmienię i tak!

ocenił(a) serial na 9
marysia000_filmaniak

1) co to znaczy ,,trep"?
2) K. Wesołowskiego sobie zobacz.
3)Czy ,, Bodo" to jedyny serial/film jaki widziałaś.

Wszyscy mogą nie lubić wystepów kogoś, ale co do Antka większość stwierdziła, że "daje radę"

ocenił(a) serial na 5
boskallitania

Brawo!!!Szczególnie to o Wesołowskim. Nawet nie można zrozumieć co mówi. A jeśli chodzi o Antka,to jest naprawdę w porządku. Przynajmniej w tej roli.

ocenił(a) serial na 10
boskallitania

Trep to rodzaj obuwia wykonanego z drewna. Młody Królikowski grał jak ostatni trep, bo jego gra była drewniana
Wesołowski nie jest taki zły
Nie, ale to nie zmienia faktu, że Antek nie nadaje się do takich ról. W "Karbali" np. był kapitalny, a tutaj położył sprawę na całego. Jedyne sceny, w których mi się podobał, to w odc. 4 przepychanka z Dymszą i "Chcesz, to mnie bierz" oraz w tym samym odcinku scena finałowa z czerwonymi wachlarzami. Antek może grać żołnierzy, ale nie artystów. Szkoda, że rozkręcił się dopiero w swoim ostatnim odcinku.

ocenił(a) serial na 2
marysia000_filmaniak

Że też Ci się chce bawić w polemikę z "intelektualistami", których jedynymi argumentami są wycieczki osobiste. Ścierasz się z fan klubem nieszczęścia amatorskiego mającego się za aktora (Antoś Królikowski) z pasją nie wartą tego celebryty. W pełni zgadzam się z Twoją opinią.

ocenił(a) serial na 10
cezarro

Dziękuję. Chociaż jedna osoba, która się ze mną zgadza i nie uważa, że coś jest ze mną nie tak.

ocenił(a) serial na 2
marysia000_filmaniak

Jest nas zdecydowanie więcej niż dwoje:). Wbrew prostackim krzykaczom, z którymi się boksujesz, duża rzesza forumowiczów uważa, że producenci kompletnie położyli temat. Popierają to uważanie konkretami. A co ma do powiedzenia chociażby taki chimera2 czy butterfly? Trzymaj się. Po dzisiejszym odcinku ruszy nowa fala:). Znowu nas oplują jeżeli nam się nie spodoba:). A co nam się może podobać w tym nieszczęściu?

ocenił(a) serial na 10
cezarro

Jeśli nie odwołają emisji, ale chyba tego nie zrobią, bo musieli by mieć pomieszane w głowie

ocenił(a) serial na 2
marysia000_filmaniak

Nie odwołają, niestety. Za to zawsze się znajdą prostackie, zakompleksione pół mózgi szukające dowartościowania i leczący swoje fobiczne obsesje seksualne atakiem na wszystkich nie podzielających ich opinii.. Takie chimery2 na przykład, no i butterfly zawsze i z każdym szukający zwady. No cóż, konsekwencja zrobienia z chama pana:)

ocenił(a) serial na 10
cezarro

Nie, to właśnie dobrze, że nie odwołają. Pewnie po tym odcinku znowu będziemy musieli zetknąć się z falą jadu. Ja nikogo nie atakuję, raczej jestem atakowana. Ja nie wyzywam młodego Królikowskiego za całokształt jego kariery tylko za TEN KONKRETNY SERIAL, a to jest różnica. I mam rację, bo gdzie młodemu Królikowskiego do Bodo.

ocenił(a) serial na 2
marysia000_filmaniak

Oczywiście, że masz rację. Królikowski totalnie położył zadanie jakie mu powierzono. Celowo nie używam określenia "rola" bo rolę to można powierzyć aktorowi, a nie celebrycie i to na dodatek mało zdolnemu. Po drugie, co poniektórym (tym co Cię atakują na przykład, chimera2 - ciężki przypadek porażenia), słowo "rola" może się skojarzyć z "Rolnik szuka żony" i zarzuci mi, że piszę nie na temat albo inne "gówno".

ocenił(a) serial na 10
cezarro

Właśnie napisałam post nawołują do skończenia tej bezsensownej wojny.

ocenił(a) serial na 2
marysia000_filmaniak

Zawsze stanę po stronie osoby atakowanej w sposób chamski i prostacki bez względu na to czy będę podzielał jej opinię, czy nie. Staram się szanować każdy pogląd.

ocenił(a) serial na 10
cezarro

Niezależnie od tego, czy wolimy Królikowskiego, czy Schuchardta, łączy nas jedno - jesteśmy Bodomanami. Mimo zdaniem ta bezsensowna wojna powinna się zakończyć.

cezarro

Proponuje spojrzeć najpierw na swoje komentarze .

Wyzwiska w stylu imbecyl, pustak , idota .

To są właśnie twoje wypowiedzi poparte konkretami .

ocenił(a) serial na 2
buterfly

Już cię kilka razy prosiłem, nie rób z gęby cholewy. Wskaż wypowiedzi w których nazywam kogoś np. imbecylem? Łżesz i jest to u ciebie nagminne. Przypisujesz ludziom słowa, których nigdy nie wypowiedzieli. Nie jestem odosobniony we wskazywaniu ci tej przypadłości. Co z wami jest chłopaki? Jeden z jakąś obsesją seksualną, a drugi kłamczuch.

cezarro

Widać ktoś ma tutaj krotką pamięć .

Ja łżę nagminnie ?

Bardzo ciekawe za to ty nagminnie, rzucasz niewybrednymi epitetami .

ocenił(a) serial na 2
buterfly

Dobra koleś, twoim jedynym celem na forum jest wchodzenie w konflikty. Nie masz własnego zdania, bezmyślnie powtarzasz po innych, kłamiesz, mylisz osoby i wypowiedzi. Masz cos do powiedzenia na temat serialu, a to raczej nie możliwe bo ty nigdy nie masz nic do powiedzenia, to mów. Rozumiesz? Oczywiście, że nie. Więc nie dziw się, że od czasu do czasu ktoś cię zwymyśla. A wyproszono cię już chyba ze wszystkich wątków (no może z wyjątkiem chimery2).

cezarro

Szkoda że nie widzisz że ty jesteś niemile widziany - I to w tym wątku , a ty dalej tutaj siedzisz i majaczysz .

ocenił(a) serial na 2
buterfly

Pustaku (widzisz, doigrałeś się), masz coś do powiedzenia na temat serialu? To mów, bo mnie już nie bawią twoje szczeniackie przepychanki. Non stop coś na kogoś szczekasz. Wiesz dlaczego? Bo ty pacanie nie masz nic do powiedzenia, a chcesz zaistnieć więc drzesz tę mordę bez sensu szukając coraz to nowej zwady. I dziwisz się jak cię ktoś potraktuje od imbecyli? Pokaż, że nie jesteś debilem, a ludzie to zrozumieją. Nie tępią cię za odmienne zdanie, którego z resztą nie masz, tępią cię za ataki jakie na nich przypuszczasz. Rozumiesz matołku? Nie rozumiesz. "I cały czas masz chamie pokusę" (G.Ponimirski).

cezarro

Po pierwsze ja swoje zdanie na temat serialu, wyraziłem już wcześniej w innych tematach .

Po drugie kto kogo atakuje ?

ocenił(a) serial na 2
buterfly

Jakie zdanie? Masz swoje zdanie? To jakaś nowość. W każdym temacie wchodzisz w konflikty, nie odpowiadasz na pytania, mylisz wątki, jeżeli już coś wyartykułujesz to nie na temat. Jakie ty masz zdanie? Ja sam pytałem cię wielokrotnie o wymienienie konsultantów historycznych (historyk sztuki, historyk wiedzy o teatrze, kabarecie - swego czasu kimś takim był Rudolf Gołębiowski) zatrudnionych przy tej produkcji. Co mi odpowiedziałeś? Zacząłeś coś bredzić o grupach rekonstrukcyjnych i specach od pojazdów. To nie jest atak koleżko, to są fakty. Nie masz nic do powiedzenia więc pleciesz bez sensu.

cezarro

Za to twoje posty są tak ogarnięte, sensem że brak słów :

http://www.filmweb.pl/serial/Bodo-2016-745570/discussion/10+minut+odcinka+6.+Teg o+ju%C5%BC+si%C4%99+nawet+nie+da+komentowa%C4%87.,2768409

Gdzie tu mój drogi widzisz fakty ?

ocenił(a) serial na 2
buterfly

Gdzie widzę fakty? A tu chociażby. Ja w przeciwieństwie do ciebie nie robię z gęby cholewy, jeżeli naturalnie wiesz co to znaczy.
http://www.filmweb.pl/serial/Bodo-2016-745570/discussion/Kiep%C5%9Bciutko%2C+sza %C5%82u+nie+ma.,2755296
http://www.filmweb.pl/serial/Bodo-2016-745570/discussion/Odcinek+pi%C4%85ty+fikc ji+pt.+Bodo.+Nieszcz%C4%99%C5%9Bcie+trwa.,2765840
http://www.filmweb.pl/serial/Bodo-2016-745570/discussion/Ogl%C4%85dalno%C5%9B%C4 %87+tej+szmiry+leci+na+%C5%82eb+na+szyj%C4%99.,2763315
http://www.filmweb.pl/serial/Bodo-2016-745570/discussion/Ogl%C4%85dalno%C5%9B%C4 %87+tej+szmiry+leci+na+%C5%82eb+na+szyj%C4%99.,2763315
http://www.filmweb.pl/serial/Bodo-2016-745570/discussion/Odcinek+czwarty.+Bzdura +pt.+%22Anto%C5%9B+udaje+Bodo%22+osi%C4%85ga+monstrualny+rozmiar.,2762821
http://www.filmweb.pl/serial/Bodo-2016-745570/discussion/Drugi+odcinek%2C+coraz+ lepiej%3A%29,2757946
Wystarczy?
Za każdym razem odnoszę się do serialu i przedstawiam moją opinie na jego temat. I to jest moja opinia i nic ci do tego. Możesz z nią polemizować pod warunkiem, że użyjesz argumentów. Ależ żeby użyć argumentów, to najpierw trzeba je mieć (albo posiadać trochę wiedzy). A ty leszczyku szczekasz, ujadasz jak mały piesek, atakujesz dyskutantów, a nie ich poglądy. Rozumiesz? Nie rozumiesz. Bo żeby zrozumieć to trzeba samodzielnie myśleć.

cezarro

Rzeczywiście podałeś tutaj argumenty

Nie zauważyłeś nawet że dogryźli ci, za twoje hejtowanie co odciek serialu .

http://www.filmweb.pl/serial/Bodo-2016-745570/discussion/Ogl%C4%85dalno%C5%9B%C4 %87+tej+szmiry+leci+na+%C5%82eb+na+szyj%C4%99.,2763315

ocenił(a) serial na 2
buterfly

No i widzisz synku, powalasz głupotą co wypowiedź. Ty i tobie podobne matołki, nie rozróżniacie hejtowania od wyrażania opinii. Każdy kto nie podziela waszych infantylnych wizji to hejter, któremu trzeba dogryźć. Wy tumanki nie umiecie rozmawiać przy użyciu argumentów, chociażby najostrzejszych, bo wy zwyczajne matoły jesteście. O i to własnie jest hejt. Pojąłeś cymbale? Wątpię jak zawsze. Szkoda na ciebie czasu. Idź się pobawić z chimera2.

cezarro

Zauważ tylko że nie wypowiedziałem się w tym temacie - Co zawsze twierdzisz że się wtrącam .

A i tak od pozostałych osób dostałeś lekcje .

Możesz mnie nazywać hejterem .

Ale co inne osoby to też hejterzy, którzy nie wiedzą co piszą ?

Bo mają do czynienia z wyrocznią cezarro .

Człowieku zastanów się co ty pleciesz .

Żegnam.

cezarro

Twoje dziecinne argumenty, obojętnie z którego konta piszesz, są wyjęte z dupy.
"Intelektualista", który tylko potrafi powtarzać, że Antek to drewno i amator, nie podając żadnych argumentów. I nie tobie oceniać do jakich ról ktoś się nadaje, bo sam jesteś amatorem i dyletantem.

ocenił(a) serial na 2
Chimera_2

A ty prostaczku widzę zmieniłeś zakres zainteresowań? Ale zdecydowanie ciągle krążysz blisko. Jak nie "spuszczanie się" i "robienie laski" to "grzebanie w dupie". Kto cię tak skrzywdził jelonku?

cezarro

Piszę adekwatnie do twoich wypocin. Nie muszę chyba nadmieniać, że to właśnie ty nie masz absolutnie nic do powiedzenia.

PS jelonek to cię zrobił. Słabo mu wyszło.

ocenił(a) serial na 2
Chimera_2

A ja myślę koleżko ułomny, że ty ujadasz (bo nie umiesz pisac) adekwatnie do swoich zainteresowań i zasobów intelektualnych. Dlaczego tak uważam? A no z tej prostej przyczyny, że obojętnie na kogo ujadasz to zawsze szczekasz to samo. Kręcisz się wokół tego co cię podnieca i co słychać w tym dziamgoleniu. "Robienie laski", "spuszczanie się", "grzebanie w dupie", to wszystko co potrafisz wyszczekać obojętnie na jaki temat. To wyglada na zboczenie. Napewno nie byłeś molestowany przez tatusia? Bo takie sprawiasz wrażenie.

cezarro

Powtarzasz się, indolencie. To ja też się powtórzę, piszę adekwatnie do twoich wypocin, klonie. Lepiej pogrzeb sobie w dupie, bo tutaj tylko powietrze psujesz, znaffffco.

ocenił(a) serial na 2
Chimera_2

Pewnie, że się powtarzam. Wygłaszane przez ciebie mądrości prostaczkowaty łosiu nie powinny przeminąć bez echa. Dlaczego jak największe grono nie miałoby poznać zasobu twojego słownictwa i argumentacji. "Spuszczanie się", "robienie laski", "grzebanie w dupie". A wszystko to przy okazji wypowiedzi na temat produkcji pt. Bodo. Postaraj się nie schodzić z poziomu. Dorównujesz nim serialowi. Jaki pan taki kram. Jaki film tacy wielbiciele.

ocenił(a) serial na 10
Chimera_2

Skąd w Tobie tyle jadu?

marysia000_filmaniak

Popatrz na siebie i te wyzwiska, którymi obrzucilas/les Królikowskiego i dopiero wtedy pisz o jadzie. Chce ci się tak te konta przełączać?

ocenił(a) serial na 10
Chimera_2

Po pierwsze primo, piszę cały czas z tego samego konta.
A po drugie primo, to nie są wyzwiska, tylko sama prawda.

marysia000_filmaniak

Twoja prawda, czyli gównoprawda.

ocenił(a) serial na 2
Chimera_2

Dawaj chłoptyś, dawaj:). Coś się opuszczasz. Inwencji zabrakło? Wcześniej było lepiej. "Spuszczanie się", "robienie laski", "grzebanie w dupie". A teraz tylko "gówno"?

ocenił(a) serial na 2
marysia000_filmaniak

To nie jad, to kompleksy.

ocenił(a) serial na 10
cezarro

Nie wiem, dlaczego jestem atakowana

ocenił(a) serial na 10
cezarro

Oczywiście nie przez ciebie

ocenił(a) serial na 2
marysia000_filmaniak

Moim zdaniem, już to sygnalizowałem, rzecz wynika z kompleksów i niedowartościowania. W swoich wypowiedziach raczej używasz argumentów. Każdemu kto poziomem intelektualnym równa się z chmera2 na przykład, prościej jest zaatakować Cię bezpośrednio niż podjąć wyzwanie i polemizować na argumenty. W wielu przypadkach to oszołomy i prostactwo. Przepraszam wszystkich, którzy bronią tego serialu merytorycznie bo im się podoba. Szanuję Wasze zdanie. Mierzi mnie tylko chamstwo, nigdy odmienność poglądów.

ocenił(a) serial na 10
cezarro

A wgl to zapraszam do polubienia na fb strony Eugeniusz Bodo - na wieki wieków Amant

cezarro

Poczytaj sobie te żałosne argumenty typu "Bodo był poważnym mężczyzną a Antek wyglądał jak chłopak", "scena w kobiecym przebraniu była żenująca", no i oczywiście prostackie teksty o drewnie, trepie,itp.
Niestety, wasze wypowiedzi nie zawierają żadnych argumentów albo są to argumenty z dupy, jak już wcześniej było wspomniane. Z czym tu polemizować? Śmiechu warte.

ocenił(a) serial na 2
Chimera_2

Ty i polemika? Przecież twoje widzenie świata sprowadza się do "robienia laski", "spuszczania się", "gówna" i "dupy". Poza zasięgiem moich zainteresowań i na szczęście większości obecnych na forum.

cezarro

Łosiu,ile razy to jeszcze powtórzysz? Chyba są to jednak twoje ukryte fantazje, no i oczywiście są to określenia adekwatne do twojego poziomu umysłowego i do poziomu twoich żałosnych argumentów.

ocenił(a) serial na 2
Chimera_2

No widzisz, trafiłeś w moje upodobania. Uwielbiam wręcz rozmowy na poziomie: "spuszczania się", "robienia laski", "gówna" i "grzebania w dupie". Od dzisiaj będą to moje ulubione określenia, Co więcej, nie zauważyłeś, że większość forumowiczów również jest zachwycona twoją retoryką? A wiesz dlaczego? Powiem ci w tajemnicy, bo my wszyscy jesteśmy tak durni i ograniczeni jak ty:), zdebilnienie zatacza coraz szersze kręgi. Cieszysz się?

ocenił(a) serial na 10
cezarro

Nie zwracamy uwagi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones