PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690554}

Bogaci i rozpustni

The Spoils of Babylon
6,5 484
oceny
6,5 10 1 484
Bogaci i rozpustni
powrót do forum serialu Bogaci i rozpustni

Aż wierzyć się nie chce, że zebrali taką obsadę pierwszoligowych aktorów Hollywood... do parodii. Wprawdzie pierwszy odcinek już wyszedł ale jakby co to tutaj macie trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=lBbYUMMXyJU

ocenił(a) serial na 7
gagarin77

Ciekawe jak z dostępnością będzie... Bo obejrzałabym... :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
WithNight

W oryginale czy z tłumaczeniem? :)

ocenił(a) serial na 8
anulka88

Na razie tylko w oryginale, gdyż nie widziałam jeszcze jakiegoś dostępnego tłumaczenia ;)

ocenił(a) serial na 7
WithNight

no ja i tak nie moge sobie pozwolic na oryginal, znajomosc jezyka nie jest az tak dobra... Ale jezeli w ogole jest dostepny to dobrze, predzej czy pozniej tlumaczenie bedzie, po 2 poczekam na calosc, bo biezacych juz nie zaczynam :p a po 3 na sciaganie w aktualnym miejscu zamieszkania nie moge sobie pozwolic, wiec tez musze czekac na online... :D

ocenił(a) serial na 7
gagarin77

Jeśli komuś podobał się film"Casa de mi padre" to ten serial jest dla niego. Obsada gra świetnie, ale poczucie humoru jest specyficzne...

ocenił(a) serial na 7
IamBasta

Mam zaznaczony ten film, ale jeszcze nie widziałam ;p

gagarin77

szkoda tylko że nikt tegonie tłumaczy

papae11

Właśnie jest emitowany na Ale kino+. Co za tym idzie myślę, że nie będzie większego problemu z dostępnością, dla tych co przegapili lub nie posiadają tego kanału.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones