Bosch: Dziedzictwo
powrót do forum 2 sezonu

Lance Reddick

ocenił(a) serial na 7

Czy ww. aktor jeszcze zdążył tu zagrać, zanim odszedł, czy to już była animacja komputerowa?

ocenił(a) serial na 7
concertorganist

Nie wydaje mi się żeby ta postać (komendant Irvin Irving)wstąpiła w 2 serii Bosch: Legacy....O, sorka, pojawił się w ostatnim odcinku ... chciałem usunąć ten komentarz lecz jest to niemożliwe .Mogę go tylko edytowac

ocenił(a) serial na 9
concertorganist

Na pewno zdążył, bo jaki by był sens robić taką szopkę niby?

ocenił(a) serial na 7
arcmarek

Bo była to lubiana postać. Przez cały serial powtarzaliśmy sobie "No szkoda, że Irwing zmarł, więc fabularnie musiał być sztucznie wycofany", gdy raptem - pstryk! - nagle się pojawił. Byłem nieźle zaskoczony. No, a że technologia czyni cuda, to mogę spodziewać się wszystkiego.

ocenił(a) serial na 9
concertorganist

Ale ewidentnie widać że on nie był tam wklejony, tylko był pomysł na wprowadzenie go w trzecim sezonie, i zagrał to przed śmiercią. A nie można sobie od tak robić CGI bez zgody spadkobierców. Nie wyobrażam sobie tego.

ocenił(a) serial na 7
arcmarek

Kto mówi, że bez zgody - może była. Wszystko z czegoś wynika :) Np kuriozalny wątek z remontem domu - wnioskuję, że chcieli zaoszczędzić z wynajęciem luksusowej miejscówki i nakręcić tam mniej scen...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones