PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94443}

Boston Public

7,3 15 728
ocen
7,3 10 1 15728
7,3 6
ocen krytyków
Boston Public
powrót do forum serialu Boston Public

Jestem po pierwszym sezonie na iitv. Czy wie ktoś, gdzie można obejrzeć, ewentualnie skąd
ściągnąć pozostałe sezony? Bardziej mi leży ta pierwsza opcja, ale jeśli nie będzie wyboru...
Z góry dzięki. Jakbyście mogli, to zostawcie odpowiedź tu lub na moim filmwebowskim
blogu na moim profilu, gdzie częściej bywam. Z góry dzięki.

ocenił(a) serial na 10
patrykDJ2009

Mam dokładnie ten sam problem :( :( :(

ocenił(a) serial na 9
wiedzma_89

Szybka reakcja :) Nie spodziewałem się. Myślałem, że mój temat zginie gdzieś w spamie ;)

ocenił(a) serial na 10
patrykDJ2009

hehe no widzisz.... niestety ja już od dawna poluje na kolejne sezony i nic :(

ocenił(a) serial na 8
patrykDJ2009

Mam to samo, wlasnie wczoraj skonczylem ogladac caly 1 sezon z lektorem i teraz pojawia sie problem bo chyba nigdzie nie ma nastepnych sezonow ani z lektorem ani z napisami. Mozna jedynie dostac oryginalnie po angielsku ale napisow nigdzie do tego znalezc nie moge.

Najlepiej jak by ktos kto zna angielski to przetlumaczyl nie musi to byc wcale na najwyzszym poziomie tlumaczenie jak napisy grupy hatak ale wystarczy zeby w ogole bylo. Do 1 i 2 odcinka sezonu 1 tlumaczenie robila "Dżoasia" szkoda ze nie skonczyla do konca tlumaczyc calego serialu...

ocenił(a) serial na 7
patrykDJ2009

oczywiście z torrentów, a jak ktoś nie zna angielskiego to napisy pobierać przez napiprojekt.
http://torrentz.eu/search?f=boston+public+ <- tu macie darmową stronę z torrentami, są wszystkie sezony :)

ocenił(a) serial na 10
emotionalheartcore

Wszystkie sezony można pobrać z wielu stron jednak NAPISÓW POLSKICH nie ma... i to cały problem a napiprojekt nie posiada ich w bazie, gdyż prawdopodobnie nikt ich nie stworzył :(

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
androgenius

zbyt duże mniemanie o sobie?chyba troszeczkę....

ocenił(a) serial na 1
xizax408

Gdyby nikt nie stworzył napisów to jakim cudem oglądalibyście serial z polaczkowatym lektorem w tv? Myślicie, że lektor tlumaczy serial na żywo ze słuchu? Nie będę dawał wam bezpośredniego linka do napisów, podpowiem jedynie, że wyjaśniłem wystarczająco dokładnie co należałoby wpisać w szukajce by znaleźć napisy do wszystkich odcinków.

ocenił(a) serial na 10
androgenius

Napisów nie było a TV nie emitowała innych sezonów poza pierwszym. A oceniać kogoś po nicku to już miernota charakteru.

ocenił(a) serial na 8
theart

mądrze powiedziane

ocenił(a) serial na 8
emotionalheartcore

Napiprojekt ma napisy tylko do 1 i 2 odcinka 1 sezonu ale i tak sa one zbedne bo 1 sezon w calosci jest z lektorem w internecie. Do nastepnych sezonow nie ma juz ani lektora ani napisow.

patrykDJ2009

na chomikuj jest ale po angielsku jak ktoś by to przetłumaczył.....

ocenił(a) serial na 8
tytus_fw

Najchętniej bym oglądnęła od 2 sezonu wzwyż na jakimś kanale w tv - Np na Polsacie :) Mozna by petycje napisac :)

Open_W

I tylko to chyba wchodzi w grę (choć trochę fantastyczne, ale...) bo pytałam się o ten serial w Media Markt i facet powiedział, że w Polsce w ogóle do sprzedaży tego nie wpuścili.

tytus_fw

Na stronie polsatu jest nr dział kontaktów z widzami i można i e-maila wysłać. Warto , da to coś? Ktoś wie?

ocenił(a) serial na 8
tytus_fw

Myślę ,że jeśli bardzo dużo ludzi by do nich napisało w tej sprawie to brali by to pod uwagę.Np . W święta Bożego Narodzenia nie mieli emitować Kevina jednak wiele osob pokazało im ,że chce go oglądać i był w tv.
Właśnie napisałam do Polsatu -zobaczymy czy mi odpowiedzą :)

ocenił(a) serial na 8
Open_W

Dostałam od nich odpowiedź(treść poniżej) i niestety jest ona rozczarowująca, ale tego mozna było się spodziewać.Jednak nie napisali ,że nigdy więc może jest jeszcze nadzieja :]


"Na chwilę obecną żaden sezon serialu "Boston Public" nie jest przewidziany w naszych najbliższych planach emisyjnych. "

Open_W

lepiej jak by ktos to przetlumaczyl. odcinki sa na torrentach

użytkownik usunięty
Faker

MAM DO WAS PYTANIE ILE SEZONÓW BYLO W TV?

'Serial składa się z osiemdziesięciu jeden odcinków podzielonych na cztery serie (sezony):

Seria pierwsza: odcinki 1-22.
Seria druga: odcinki 23-44.
Seria trzecia: odcinki 44-66.
Seria czwarta: odcinki 67-81.

W Polsce serial emitowany był przez telewizje Polsat (bez dwóch ostatnich odcinków).'

Faker

dlaczego bez dwóch ostatnich? O.o

Open_W

a to skurczysyny xd

ocenił(a) serial na 1
patrykDJ2009

na piratebay są wszystkie odcinki, w oryginale co działa na plus bo lektor to zuo.

ocenił(a) serial na 10
patrykDJ2009

Z tego co pamiętam na Polsacie na pewno był emitowany 1,2 i 3 sezon; 4-ty jakoś mi umknął.
Niestety emisja ich wszystkich była jeszcze w tych czasach gdzie ludzie nie zdawali sobie sprawy z potencjału internetu i mało komu ( a w tym przypadku jak widać nikomu!) nie chciało się tego zgrywać ;)
Plus z tego jest taki, że mimo wszystko istnieją gdzieś kopie z lektorem ino tylko niedostępne na razie szerszemu gronu widzów :P

Ps. Jakiś czas temu (2 albo 3 lata) Polsat emitował ten serial i znowu tylko 1 sezon, więc po tylu podejściach można przypuszczać, że pewnie chodzi o wykupienie praw do transmisji - ale jak ktoś puszcza ten serial o godz. 12 w dzień to nie ma się co dziwić, że mu się to nie opłaca :(

patrykDJ2009

Ja też poszukuję niestety bez żadnych rezultatów :( Napisałam nawet do Grupy Hatak która zajmuje się napisami, niestety otrzymałam odpowiedź negatywną :(

pauli2222

a czy ktoś znalazł angielskie napisy? gdyby były, to mogłabym spróbować je tłumaczyć na tyle, żeby wiedzieć o co chodzi, ale ze słuchu to nie potrafię...

ocenił(a) serial na 10
paps

mam angielskie napisy

theart

to może wyślesz mi na maila i jakoś spróbuję coś stworzyć dla wszystkich cierpiących fanów? :)
klaudiab1@gmail.com

ocenił(a) serial na 10
paps

to na dniach ci wysle, musze to znalezc na zewnetrznym dysku

ocenił(a) serial na 9
patrykDJ2009

Właśnie oglądam 2 sezon na filmymegavideo . pl, są odcinki do 4 sezonu :)

ocenił(a) serial na 7
mtukallo

czy na tej stronie są limity? ;))

ocenił(a) serial na 10
erinnerung


Ogólnie łatwo znaleźć wszystkie sezony tego serialu na różnych polskich stronkach.
Jedna z nich, wspomniana powyżej, nie należy do zbytnio udanych ;)

ocenił(a) serial na 7
hyazinth11

może jakoś nie umiejętnie szukałam ale znajduję sezony 2, 3 i 4 tylko po angielsku :( możesz podać strony na, których można obejrzeć z napisami (lektorem)?

ocenił(a) serial na 10
erinnerung

Przeczytaj uważnie ten temat od początku, to ci się bardziej rozjaśni w tej sprawie.
Obecnie znaleźć można sezony (2,3,4) tylko w oryginale, chyba że jakaś dobra dusza zbierze się i zacznie je tłumaczyć.
Sezony 1-3 leciały kilka lat temu na polsacie, jednak te kopie z lektorem gdzieś przepadły.
Na razie z lektorem jest tylko sezon 1.

użytkownik usunięty
patrykDJ2009

Hej no i znalazłaś gdzieś 2,3,4 sezony z polskim tłumaczeniem? A może ktoś coś wie na ten temat?

Napiszmy jakąś petycję czy cóś do Polsatu albo jakieś innej telewizji by zaczęli to nadawać. Kiedyś się z "Kevinem" na święta udało, to może i teraz można byłoby coś zdziałać... Tylko musiałoby być nas dużo. Ostatnio w tv Puls była zapowiedź "Zbuntowanego anioła", że nadają to na życzenie widzów. Może warto spróbować?

użytkownik usunięty
krystek11

Tylko jak to zrobić? Zaprosić ich na forum na FW? Dobrze by było jakby puścili, a Pulsie poszczają różne ilmy

A ten zbuntowany od kiedy będzie emitowany?

Zbuntowany jest od wczoraj o 13.30.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones