serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Boston Public

2000 - 2004
44m
7,3 15 738
ocen
7,3 10 1 15738
7,3 6
ocen krytyków
Dziesięciu nauczycieli pracuje w bostońskim liceum Winslow High. Każdego dnia zmagają się z uczniami oraz problemami osobistymi. Zobacz pełny opis
Boston Public zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

Emmy
Serial zdobył nagrodę Emmy, inną nagrodę oraz 13 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

"Boston Public" to serial przedstawiający życie nastolatków w dużym mieście. Traktuje nie tylko o młodzieży, ale i o nauczycielach, stojących na straży ich wykształcenia. Każdy dzień zdaje się być walką z niesfornymi uczniami, bezdusznością kuratorium i niezrozumieniem ze strony rodziców. Wielu pedagogów, uznając, że jest to jedyny sposób"Boston Public" to serial przedstawiający życie nastolatków w dużym mieście. Traktuje nie tylko o młodzieży, ale i o nauczycielach, stojących na straży ich wykształcenia. Każdy dzień zdaje się być walką z niesfornymi uczniami, bezdusznością kuratorium i niezrozumieniem ze strony rodziców. Wielu pedagogów, uznając, że jest to jedyny sposób dotarcia do uczniów, stosuje niekonwencjonalne i nierzadko graniczące z łamaniem prawa metody wychowawcze. Osobiste problemy nauczycieli, próbujących pogodzić wykonywanie swojej pracy z rozterkami moralno-etycznymi, sprawiają dyrektorowi Winslow High niemniej problemów, co występki uczniów. W produkcji przedstawiono zawiłe życiorysy pedagogów, uniwersalne problemy i paradoksy amerykańskiego systemu szkolnictwa, a przede wszystkim - codzienność zbuntowanej młodzieży i nierzadko sfrustrowanych ludzi, których życiową misją pozostaje nauczanie.

studio
20th Century Fox Television / David E. Kelley Productions
tytuł oryg.
Boston Public
inne tytuły
Rola Lauren Davis została napisana z myślą o Lauren Holly, jednak to Jessalyn Gilsig wcieliła się w tę postać.
Serial nakręcono w Bostonie (Massachusetts, USA), Manhattan Beach, Los Angeles, El Segundo, Pasadenie i Południowej Pasadenie (Kalifornia, USA).
Nazwisko Guber pochodzi z łacińskiego "gubernare", co oznacza "kontrolować, rządzić, kierować, powstrzymywać.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Czy jest szansa, żeby ten serial obejrzeć on line?

dzisiaj polsat

ocenił(a) serial na 8

puszcza super kretyński serial-pierwsza miłość,i jest z niego bardzo dumny ughfuj!!!!!!!

Tłumaczenie sezonu 2,3

ocenił(a) serial na 10

witam poszukuje osoby która podjełaby się tłumaczenia sezonów, mam angielskie napisy.

ja najbardziej lubie Scotta, on jest niedopobicia i te jego miny

Witam.
Nie wiem czy obecnie ktokolwiek będzie jeszcze czymś takim zainteresowany, ale w związku z brakiem polskiego tłumaczenia ( ja przynajmniej go nie znalazłem, jeśli ktoś posiada więcej inofmacji na ten temat to może podać :) ) byłbym gotów podjąć próbe przetłumaczenia serialu Boston Public na język...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones