PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10031263}
5,3 7 707
ocen
5,3 10 1 7707
4,8 6
ocen krytyków
BringBackAlice
powrót do forum serialu #BringBackAlice

#BringBackAlice

ocenił(a) serial na 7

Serial jak na polskie standardy jest naprawdę zarąbisty ale rozumiem negatywne opinie bo pewnie nie tego spodziewali się widzowie HBO Max.
Mnie też denerwuje to, że taka produkcja ma czelność lądować na tej platformie ale będziemy musieli się przyzwyczaić bo po fuzji Warnera z Discovery na rynku polskim HBO i TVN to już to samo i widzę, że koncern TVN trzyma tu pałeczkę.
Nie mogłem patrzeć na te "Wiadomości" w serialu, które oczywiście były od TVN.
To jest masakra.
To serial, który zdecydowanie powinien trafić na Playera i być objęty szyldem Player Original, wówczas ten serial miałby naprawdę szanse zaistnieć.
Poza "pomyleniem" platform można się tu przyczepić do fatalnego udźwiękowienia (ja już od dłuższego czasu nie wymagam zbyt dużo od polskich produkcji w tej kwestii ale tutaj to ktoś se naprawdę robi żarty), wątpliwej gry aktorskiej Marcela Opalinskiego i Heleny Englert, która już do końca życia będzie kojarzyć mi się z "Pokusą" XD. Fabuła dość banalna, spodziewałem się czegoś bardziej zawiłego, tego z tą farmą to już w ogóle nie rozumiem.


Trochę brudu powylewałem ale ocenę daję dobrą, dlaczego?
- Ma swój klimat
- Aktorsko dobrze wypada Sebastian Dela
- Trzyma w napięciu
- Inspiracja amerykańskimi teen dramami przyniosła przyjemne efekty
i jeszcze raz powtórzę, że oceniając go w kategorii polskich seriali wypada bardzo dobrze. Mi się podobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones