PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480993}

BrzydUla

6,4 57 291
ocen
6,4 10 1 57291
5,6 5
ocen krytyków
BrzydUla
powrót do forum serialu BrzydUla

Czy może mi ktoś wyjaśnić, po co wprowadzili wątek zakochanego Alexa? To się zrobiło poprostu żenujące;/ Wydaje mi się, że Alex to taka zimna i skoncentrowana na sobie postać i romantyczna miłość do Julii nijak się ma do jego "poprzedniego wcielenia". A jeśli już miałby z kimś romansowac to napewną nie z Julią. Ona wydaje się być taka miła i zaangażowana (na misje do Afryki jeździła, tak?), więc myśle że powinna zejść się z Maćkiem (taki swój chłop;D), a jak Alexowi chcą znalźć dziewczynę, to powinna to być jakaś podła i złośliwa zołza - pasowali by do siebie;D

ocenił(a) serial na 9
Morgan2c

Ale czemu?? Może wlasnie miłośc do juli go zmieni?? Nie mów "nie" Aleksowi... W koncu tylko krowa nie zmienia pogladów a widok aleksa zakochanego może byc ciekawy... xD
A maciek to faktycznie swoj chlop ale taki... nie tutejszo-normalny...

ocenił(a) serial na 8
love_arabians_

mi sie wydaje ze rozstanie z julia zmienilo go na gorsze a tak z natury jest lagodny mily i uroczy i bla bla bla...

Morgan2c

Przecież on był inny kiedyś co było wyraźnie powiedziane w jednym odcinku między Pauliną, a Maćkiem.
Na takiego jakim jest teraz zmieniła go zdrada ukochanej i to jeszcze z chłopakiem siostry i jego rywalem względem przyszłości firmy. Nie dość, że jego ukochana, wielka miłość go zdradziła to jeszcze siostra została zdradzona.
To zrozumiałe, że stał się przez to oschły.

Do Relacji za ten jeden pocałunek to się za dużo osób wtrąciło.... jakiś pocałunek się zdarza przecież można dać się ponieść chwili.  

Niby Maciek swój chłop, ale mnie strasznie irytuje ta postać. Taki nie do końca ogarnięty życiowo. Ale mam wrażenie, że chciał się wybić na plecach Uli.  Taki cwaniak, taki przyjaciel, obrońca itd. ale jednak jakoś tak .... chłop swojego życia ogarnąć nie umie, a daje złote rady i się wymądrza. 

Morgan2c

To był wlaśnie najlepszy wątek ever!

Morgan2c

W dwójce połączyli go z dwiema podłymi zołzami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones