serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

BrzydUla

2008 - 2009
22m
6,4 57 311
ocen
6,4 10 1 57311
5,6 5
ocen krytyków
Życie nieatrakcyjnej Uli Cieplak, która rozpoczyna pracę w prestiżowej firmie - Dom Mody Febo & Dobrzański. Zobacz pełny opis
BrzydUla zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

nagrody

Dom Mody Febo&Dobrzański ogłasza konkurs na sekretarkę. Jedną z kandydatek jest nieśmiała Urszula Cieplak (Julia Kamińska) - absolwentka ekonomii na SGH. I to właśnie ona, szara myszka w okularach, dostaje tę posadę. Pojawienie się dziewczyny w okularach z grubymi oprawkami i aparatem ortodontycznym na zębach zaskakuje ludzi w firmie. TuDom Mody Febo&Dobrzański ogłasza konkurs na sekretarkę. Jedną z kandydatek jest nieśmiała Urszula Cieplak (Julia Kamińska) - absolwentka ekonomii na SGH. I to właśnie ona, szara myszka w okularach, dostaje tę posadę. Pojawienie się dziewczyny w okularach z grubymi oprawkami i aparatem ortodontycznym na zębach zaskakuje ludzi w firmie. Tu liczy się piękna twarz, nienaganna sylwetka, szałowe ciuchy i starannie wymodelowana fryzura. Ula denerwuje zwłaszcza Paulinę Febo (Maja Hirsch), narzeczoną szefa Cieplakowej - Marka Dobrzańskiego (Filip Bobek). Febo uważa, że sekrekarka to wyglądzie Kopciuszka nie jest dobrą wizytówką firmy, dlatego też umieszcza Ulę w jednym pokoju z Violą Kubasińską (Małgorzata Socha), która niczym agent wywiadu będzie informować Febo o każdym kroku dziewczyny. Intrygi nie są też obce bratu Pauliny - Aleksowi (Mariusz Zaniewski), który dąży do przejęcia całej władzy w filmie. Młodemu Febo nie jest też w smak związek siostry z Markiem, na którego coraz cieplej z kolei patrzy Ula. Młody dyrektor z początku nie zauważa tego, ale w miarę upływu czasu dostrzega w niej niezwykłe talenty...

studio
Fremantle Media / TVN
tytuł oryg.
BrzydUla
inne tytuły
Maja Hirsch ubiegała się o rolę Klaudii Nowickiej.
W odcinku 62, w scenie gdy Maciek idzie do Ryśka i prosi go o pracę w jednym ujęciu ma na szyję zarzucony czerwony szalik. W następnym ujęciu już go nie ma.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

fight club reference

ocenił(a) serial na 10

bartek to tyler, marek to narrator serio uwierzcie mi. bartek tak naprawde nie istnieje

żeby teraz tworzyli takie dobre seriale...

Wyjątkowy

użytkownik usunięty

Wiadomo, że sztuczny, ale jednak gra Filipa Boba i Julii Kamińskiej jest niesamowita, taka chemia, jak Marek się patrzy na Ulę z uczuciem, kiedy dotarło do niego co stracił. A scena nad Wisłą, cudowna! Po prostu jak z książek. Uwielbiam.

Czy tylko mnie denerwowała siostra Uli, Beata, która mówi jak sztywny, zmęczony życiem stulatek? Zero emocji.

Kocham ten serial!

ocenił(a) serial na 10

Mogę go oglądać codziennie, każdy odcinek.
Genialni aktorzy, najbardziej podoba mi się postać Violetty i Pshemko,powinni dostać Oscary za te role. Natomiast urodą powala Paula, Maja Hirsch powinna na co dzień tak wyglądać bo w tej stylizacji "na Paulinę Febo" wygląda zjawiskowo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones