PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480993}

BrzydUla

6,4 57 295
ocen
6,4 10 1 57295
5,6 5
ocen krytyków
BrzydUla
powrót do forum serialu BrzydUla

Aż mnie coś bierze jak widzę tą postać w serialu.

-daje sobą pomiatać przez wszystkich dosłownie
-nawet jak marek popełni harakiri w tym serialu i zostawi list że ją kochał nad życie i nie mógł bez niej żyć to i tak ta idiotka będzie się zastanawiała co miał przez to na myśli...
-to trzymanie tego nachalnego lekarza dla bezpieczeństwa jest żałosne
-nie wiem co ten marek musiałby zrobić żeby ta idiotka wreszcie coś zrozumiała...
-widać jak się zmieniła mocno po zmianie wyglądu, z wiecznie nie poprawnej romantyczki zrobiła się manipulująca suka
-wiecznie coś ktoś jej nie dopowiada.. a to Adam a to Marek bo ona nie daje nikomu się wysłowić a jak nawet dojdzie do rozmowy to i tak z góry wie swoje
-zachowuje się jak szczeniaczek na smyczy w stosunku do nie przyjaznych jej ludzi
-nie ma własnego zdania, przejmuje ciągle od innych pod ich wpływem
-wykorzystuje ludzi z uśmiechem na twarzy bo się nie może zdecydować
-nawet w obliczu wypadku niby ukochanego czeka jak tępa dzida w poczekalni aż jej Paulina pozwoli w publicznym szpitalu odwiedzić faceta który jej 3143587235092837 razy wyznawał miłość na wszystkie sposoby
-daje się oszukiwać jak dziecko
-straszny z niej dzieciak który może mieć co chce i i tak nie umie wybrać najważniejszych rzeczy
-prezes poważnej firmy która niiiic tam nie załatwiła, wszystko Marek robi, kompletnie nie profesjonalna, nie przewidująca i wiecznie poza pracą

mógłbym całą noc wymieniać... ciężko na to patrzeć

użytkownik usunięty
cryeng

Niestety cholerka, mimo, że serial lubię, muszę przyznać Ci rację.
Dodałabym jedynie jeszcze punkt pt: Zawsze kiedy Marek chce Uli powiedzieć o swoich uczuciach, ona nagle w połowie jego wypowiedzi zaczyna się wydzierać na niego jak nienormalna. Ja rozumiem cholera, że było jak było, ale co jej szkodzi posłuchać co ma do powiedzenia, nie musi się mu rzucać w ramiona przecież. Normalni ludzie się tak nie zachowują. Widać twarzyczka pięknieje, główka pustoszeje.

Bo to już nie jest Ula :) Jak sama to kiedyś stwierdziła wraz z włosami straciła rozum.

użytkownik usunięty
Vickynella

Twórcy chcieli stworzyć odwrotną sytuację do początków serialu. Jak na początku Marek był podatny na luksusy luźnego i bogatego świata, a Ula sprowadzała go na ziemię, to chcieli pokazać, że z Ulą stało się to samo, a potem Marek swoją pracowitością, porządnością oraz oddaniem budził w niej co jakiś czas wyrzuty sumienia i ukazywał jej narastającą pustotę. Jak na mój gust, to jednak mocno z tym przesadzili. Jak można było z Uli, którą znaleźliśmy, zrobić typową, wyniosłą i leniącą się lalkę. Sama się poniżała takimi wyskokami, a zwykłą obojętnością większą krzywdę by Markowi robiła, tak jak robiła to kolumbijska Betty.;) Tak to jej słoma zaczęła spod butów wyłazić. Ech, jak po ubiorze to po zachowaniu. I tak słoma i tak słoma.:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones