PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37633}

Buffy: Postrach wampirów

Buffy the Vampire Slayer
6,8 26 133
oceny
6,8 10 1 26133
9,0 4
oceny krytyków
Buffy: Postrach wampirów
powrót do forum serialu Buffy: Postrach wampirów

Ciężkostrawny (3/10)

ocenił(a) serial na 3

Zmusiłem się do oglądnięcia kilku odcinków, oglądałem także pilota - chyba było coś takiego z Donaldem S. Film, czy też seria przypomina mi Power Ranger w lepszym wykonaniu, charakteryzacja jest beznadziejne a walki są drętwe. Jest wielu fanów tego tytułu i oni nie powinni brać mojego wpisy pod uwagę, gdyż i tak nic nie dadzą moje słowa krytyki, ale może Ci co jeszcze mieli tyle szczęścia i nie oglądali tego serialu dla nastolatków, moja wypowiedź pomoże podjąc słuszną decyzję, żeby omijać ten tytuł szeroki łukiem.
Wybaczcie fani - nie do strawienia.

ocenił(a) serial na 10
opoz

chyba nie tu sie wpisales gdzie trzeba bo ten film z 1992 to nie zaden pilot tego serialu tylko osobny film bedacy pierwowzorem tylko w sensie pomyslu i niczym innym. film jest slaby a serial zajebisty szczegolnie od nieemetiwonego w tv 3 sezonu. nazywajac buffy serialem dla nastolatkow slysze opinie kogos kto widzial tylko ze 3 odcinki lecace w tv. trudno nazywac mroczny serial z ostrymi scenami seksu np. lesbijek serialem dla nastolatkow. rozumiem ze poslka telewizja nie dala temu serialowi szansy (bo dopiero pozniej on dorasta) przez co duzo osob wyrobilo sobie taka a nie inna opinie. ja mam 22 lata i uwazam ze to jeden z najlepszych wytworow telewizji (jesli chodzi o seriale).

ocenił(a) serial na 3
lady_m4ry_J_

Masz oczywiście racje, nie będe się sprzeczał z fanem. Mówie (pisze) co myśle a jeśli chodzi o oglądanie, to trafiłeś w dziesiątke, widziałem może ze trzy odcinki no i ten pełnometrażowy i styknęło mi.
Nabierz dystansu do mojej wypowiedzi, pilot był rzucony przeze mnie tak żeby coś wpisać, żeby nie było, że się nie zapoznałem z tematem, a czy to był pilot czy dupa Maryni, to już wasza (fanów) sprawa. Pozdro.

opoz

powiem prawdę że nigdy nie oglądnełem żadnego całego docinku nie trawię takich filmów wogólę

ocenił(a) serial na 1
opoz

...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones