PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162686}

Bulionerzy

5,4 19 695
ocen
5,4 10 1 19695
4,2 4
oceny krytyków
Bulionerzy
powrót do forum serialu Bulionerzy

Dlatego też postanowiłem iż dam mu 7/10. To bardzo inteligentny serial ośmieszający "elytę" która się napchała w show-biznesie i teraz może sobie pozwolić na wille w bogatych dzielnicach.

ocenił(a) serial na 10
Marik1234

Zgadzam się. Bardzo przyjemny, lekki serial - miło się go ogląda. Szczególnie na plus zasługują konfrontacje Piotra z teściami i ogólnie pomysły całej rodziny Nowików na to aby się nie wydało jaka jest ich prawdziwa pozycja społeczna. Do tego dochodzi całkiem przyjemna oprawa muzyczna, przynajmniej mi się ona podoba. Szkoda, że już przestali to emitować na TVP2, ale zawsze jest ipla.

ocenił(a) serial na 7
krzys133

A co? Na Ipli już jest?

ocenił(a) serial na 10
Marik1234

Tak są wszystkie odcinki. Skoro tu już zaglądasz to nie wiesz może w, którym odcinku Grzegorczyk podejrzewał Nowików kim są naprawdę, robił Piotrowi różne aluzje itd. ?

ocenił(a) serial na 7
krzys133

Szczerze to ja nie pamiętam.

ocenił(a) serial na 8
krzys133

Odcinek 62:)

ocenił(a) serial na 10
paktofoniczka

Dzięki :)

ocenił(a) serial na 10
paktofoniczka

Dzięki :)

użytkownik usunięty
Marik1234

Zgadzam się mi też się podobał pamięta że po raz pierwszy był emitowany w piątki przed bondem na obsada dobra szczególnie podobała mi się role Michała Filipiaka(fajna postać i rola )i Celińskiej oraz Opani i Stelmaszyka .

ocenił(a) serial na 8
Marik1234

Przybijam się pod wypowiedzią

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones