SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Being Human

2008-2013 1 godz.
7,1 2 675
ocen
7,1 10 2675
2 610
chce zobaczyć
{"id":"469077","linkUrl":"/serial/By%C4%87+cz%C5%82owiekiem-2008-469077","alt":"Być człowiekiem","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/90/77/469077/7256949.2.jpg"}
Wampir, wilkołak i duch zamieszkują razem. Ich największym, ale nieosiągalnym pragnieniem jest być człowiekiem.
{"seasons":[5,4,3,2,1]}
38
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/By%C4%87+cz%C5%82owiekiem-2008-469077/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/469077","link":"/serial/By%C4%87+cz%C5%82owiekiem-2008-469077/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/469077","link":"/serial/By%C4%87+cz%C5%82owiekiem-2008-469077/episode/ranking"}}
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
[]

"Być człowiekiem"  to opowieść o losach trzech niezwykłych istot. Jedno z nich jest wilkołakiem, drugie wampirem, a trzecie duchem. Starają się się żyć na tyle normalnie, na ile to tylko możliwe – pomimo swych mrocznych sekretów. W ich domu pojawiają się nieproszeni goście, w świecie wampirów szykuje się rewolucja, nieustannie też"Być człowiekiem"  to opowieść o losach trzech niezwykłych istot. Jedno z nich jest wilkołakiem, drugie wampirem, a trzecie duchem. Starają się się żyć na tyle normalnie, na ile to tylko możliwe – pomimo swych mrocznych sekretów. W ich domu pojawiają się nieproszeni goście, w świecie wampirów szykuje się rewolucja, nieustannie też grozi im zdemaskowanie – nie jest im więc łatwo. Zwłaszcza, że dotyczą ich zwykłe rozterki wszystkich młodych ludzi: kłopoty sercowe, praca, relacje z przyjaciółmi… Zdaje się, że w tym niepewnym świecie George, Mitchell i Annie mogą polegać tylko na sobie.

studio
Touchpaper Television
data produkcji
2008
tytuł oryg.
Being Human
inne tytuły
Być człowiekiem Polska
Więcej...
Grająca Ninę Sinead Keenan miała początkowo wystąpić gościnnie, ale scenarzysta i producent serialu Toby Whithouse był zachwycony chemią panującą pomiędzy nią, a jej ekranowym chłopakiem Georgem (Russell Tovey), więc zmienił scenariusz i Sinead została w serialu i w drugiej i trzeciej serii była jedną z głównych bohaterek.
W pierwszym sezonie na nagrobku Annie znajduje się napis "ukochana narzeczona". W drugim sezonie, kiedy jej mama odwiedza jej grób widoczne jest już tylko jej nazwisko.
Zdjęcia do serialu kręcono w Bristolu (Anglia, Wielka Brytania ) i Newport (Walia, Wielka Brytania).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Ulubione i nielubiane postacie

  Leanney ocenił(a) serial na 9

  Jest taki temat na forum wersji US, czemu nie podyskutować bohaterach wersji oryginalnej? Piszcie które postacie wzbudziły waszą sympatię a które nie, i dlaczego

 • Gdzie można obejrzeć w polskiej wersji językowej?

  jaseoule ocenił(a) serial na 7

  Napisy, lektor, cokolwiek. Płatnie, czy nie. Tylko gdzie obejrzę? Oglądałam lata temu i chciałam sobie odświeżyć ten tytuł :(

 • Napisy

  Karen_Walker ocenił(a) serial na 10

  Dlaczego napisy do Being human wychodzą zawsze tak późno? Niemalże tydzień nieraz trzeba czekać. Żadnego info nikt nie daje kiedy będzie, tak to człowiek nie wie ile ma czekać. Wie ktoś coś więcej na ten temat?

 • Gdzie to można zobaczyć

  ruda6 ocenił(a) serial na 8

  Gdzie to można zobaczyć?

 • Odcinek PILOT. Co się w nim dzieje?

  JamboBoogie ocenił(a) serial na 7

  Nie mogę nigdzie znaleśc w dobrej jakości więc chyba podaruje sobie obejrzenie go. Zaczęłam oglądac od 1 odc więc nie mam pojęcia co się dzieje w odc pilotowym. Mógłby mi ktoś streścić ;) A i wiecie może czemu został nagrany rok przed pierwszym sezonem?