PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136118}

Byle do przerwy

Recess
7,1 2 241
ocen
7,1 10 1 2241
Byle do przerwy
powrót do forum serialu Byle do przerwy

+

ocenił(a) serial na 7

Jedna z lepszych kreskówek. Ciekawe postacie, dobre pomysły. Szkoda, że leciał tylko moment na Disney XD. A Disney Channel też już nie ma. Zamiast puszczać głupie seriale mogliby to powtórzyć.

pewupe

Czy ja naprawdę jestem jednym z niewielu, który ma bardzo mieszane uczucia co to tej kreskówki, mimo, iż jestem wielbicielem starszych kreskówek i kreskówek wcześniejszego Disney Channel? Z jednej strony ma swój urok, ale z drugiej strony, to jakoś nie moje klimaty, szkoła, przyziemność, styl tej kreskówki nie należą do jakiś lubianych przeze mnie. Poza tym bardziej mi się ta kreskówka kojarzy z Nickelodeon, niż Disney Channel.

ocenił(a) serial na 7
czomo12

Widziałam tą kreskówkę dosłownie przez moment (jak emitowali na Disney XD) i na tle tego co puszczają się wyróżnia. Chociaż... patrząc na to co teraz puszczają to już nie mam za dużych wymagań.. a każda taka produkcja, w której nie króluje denny humor mnie cieszy.

Bardziej z Nickolodeon? Hmm..Ja bym powiedziała, że teraz mało jaka produkcja może kojarzyć z Disneyem, niestety..

pewupe

Kojarzy mi się z Nickelodeon, bo to tą Ci sami twórcy, co zmajstrowali "Pełzaki", kreskówkę z Nickelodeon. Zajeżdża mi to strasznie amerykańskim klimatem, że jak obejrzysz ułamek sekundy tej kreskówki, to mocno czuć, z jakiego kraju jest. Inne kreskówki, choć stworzone w USA, są bardziej przyswajalne dla Europejczyka.

pewupe

Zgadzam się, najbardziej interesują mnie odcinki ,, Konkurs piękności"i ,,Oceny"

Brandon568

W jednym z odcinków był tekst
,,Greto napisałaś doskonałe wypracowanie o swojej przyjaciółce, która jest sportowcem.
Ale czy ona ma jakieś imię?

pewupe

Zgadzam się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones