PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710666}

CSI: Cyber

6,4 2 082
oceny
6,4 10 1 2082
CSI: Cyber
powrót do forum serialu CSI: Cyber

Ja nie mam już nic przeciwko, że haker włamał się do systemu za pomocą minikomputera w kacie rozszerzeń, który na zbliżeniu okazał się GEFORCEM MX 440 na slocie AGP. :D Takich akcji jest tu całe mnóstwo.

Ale zastanówcie się, nie zrobią przecież serialu dla wąskiej grupy inżynierów informatyki. Na ekranie musiałby być przez 99% czasu kod maszynowy.
A kodu z prawdziwego ataku też nie zobaczycie, bo to byłoby zagrożenie "homelandu" US`n A. itd. itp.
Musi być naprawdę ciężko o kompromis scenarzystom, aby
1 -laik pojął
2 -informatyk nie umarł ze śmiechu
3 -widz miał rozrywkę
i żeby władze nie zamknęły projektu z obawy o bezpieczeństwo wewnętrzne kraju...

Poza tym, już jest serial który głębiej wchodzi w tematykę cyber / deep-web - Mr.Robot.

ocenił(a) serial na 8
Wa770

Jeszcze jedno - ktoś zauważył jak graficy sprytnie omijają grafiką ramy od 6 telewizorów w centrum dowodzenia?
Nie chce się wierzyć, że nie mieli budżetu na 4K, albo matryce bez TAKICH GRUBYCH RAM (lolzzz..) ! Jeśli coś jest lamerskie w tym serialu to właśnie to...

ocenił(a) serial na 7
Wa770

Najsensowniejsza wypowiedź jaką przeczytałam w komentarzach pod tym filmem.
Dzięki.
Ja - nie wchodziłam w detale traktując to jako sensację i dopuszczając fikcję i mi się serial podobał.
Pozdrawiam a tym co jeszcze nie widzieli - polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones