PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710666}

CSI: Cyber

6,4 2 081
ocen
6,4 10 1 2081
CSI: Cyber
powrót do forum serialu CSI: Cyber

Premiera serialu na wiosnę 2015 w niedzielę o 22 w miejscu CSI.

ocenił(a) serial na 10
adamo001

Nie mogę doczekać się i zobaczymy czy coś nowego ciekawe lub nie, ale najpierwsi zobaczę :)

Nitro2050

Ja jestem bardzo ciekawy i sądzę, że może wyjść coś mega interesującego. CBS może będzie chciało zatrzymać jedne CSI i właśnie będzie to Cyber, bo LV się kończy...

ocenił(a) serial na 10
adamo001

Tak bo niedługo i bardzo powoli kończy się CSI: LV :( zostało tak będzie CSI: Cyber

ocenił(a) serial na 5
Nitro2050

Czy są jakieś powtierdzone informacje o zakończeniu CSI Las Vegas ?
A propo Cyber to musi wyjść świetnie, odcinek wprowadzający to prawdziwa bomba ;)

anthonyperette

Nie ma potwierdzonych informacji, ale wiele na to wskazuje. Odejście Eads'a po finale 15 sezonu, pora emisji, którą CBS dało dla CSI... warto pamiętać, że serial nigdy od początku emisji w niedzielę nie był emitowany o 22 jak miał być tylko zawsze było opóźnienie. A dwa razy nie pokazano odcinka, bo spóźnienie wynosiło ponad godzinę, było to przy 15x05. Oprócz tego inne powody jakie podają fani przemawiające za kończeniem się serialu to skupienie się za bardzo na nowych postaciach, o ile przy DB i Finn jest to jeszcze fajne, o tyle Morgan mnie osobiście mega irytuje. Ale zobaczymy. Może CBS da 16 sezon, ale może on być finałowy. Też należy pamiętać, że ten serial zmienił telewizję, ale wątpie czy to ma jakieś znaczenie dla stacji, która wolała skasować np CSI Miami, które oglądalność miało naprawdę dobrą czy CSI NY, które w piątki, mimo słabych większości odcinków, radziło sobie bardzo dobrze w ramówce.

ocenił(a) serial na 5
adamo001

W sumie z jednej strony było by szkoda, ale z drugiej strony to już chyba czas na LV ;)
Dla mnie właśnie Finn jest strasznie taka nieokreślona, nie mogę się do niej przemóc, chyba, że w 15 sezonie wyjdzie na plus (jeszcze nie oglądałem 15, muszę zacząć:P )

anthonyperette

Ja osobiście się do niej przekonałem od razu. Za to zaś z Morgan mam problem od samego początku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones