PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95626}

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

CSI: Crime Scene Investigation
7,2 44 226
ocen
7,2 10 1 44226
7,2 5
ocen krytyków
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
powrót do forum serialu CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

CBS przedłużyło CSI na 14 sezon. Podobno Danson odnowił kontrakt na 2 lata, czyli możliwy jest
także 15 sezon.

adamo001

ten szit nie bedzie mial konca

ocenił(a) serial na 9
adamo001

Mam nadzieję, że przywrócą schemat z seryjnym mordercą od nowego sezonu :)

individuel

No byłoby to dobre. Przede wszystkim ciekawe, chciałbym zobaczyć D.B jak próbuje go złapać.

ocenił(a) serial na 9
adamo001

I przede wszystkim byłoby na co czekać, na pewno by podnieśli oglądalność tym sposobem.
Jakoś nie wyobrażam sobie D.B. ogarniętego obsesją tak jak np. Grissom z pudełkowym zabójcą :d

individuel

No ja też nie. Jednak to co Grissom powiedział na temat serialu było dla mnie lekkim zdziwieniem niestety.

ocenił(a) serial na 9
adamo001

To znaczy? Nie wiem o co chodzi.

individuel

Petersen talks new gig & returning to CSI
Doesn't sound like he intends to come back even for a series finale.

Meanwhile, Petersen is as surprised that CSI will return for another season on CBS (“I didn’t think there was any reason for it to go this long”) as he is that Gil Grissom continues to pop up on the show. (The most recent shout-out occurred last month in an episode titled “Forget Me Not”).

“I didn’t even know he married Sara!” Petersen tells EW. “I found out later on. How nice! That was never my intention for Grissom. You are in the hands of puppeteers, and after a certain point you aren’t sure what’s going to happen to your puppet.”

That’s why Petersen isn’t so keen about the idea of returning to the show if and when it finally signs off CBS. “I didn’t want it to be like he’s back, he’s not back,” Petersen continued. “It should be a clean break, leave when you’re supposed to. It’s like breaking up with a girlfriend. If you keep calling her every month, you’ll never move on!”
Z talk.csi. Nie dziwię się, że fani są zdziwieni tymi słowami i nie wyglądają na żart prima aprilis

ocenił(a) serial na 9
adamo001

Nie słyszałam o tym wcześniej.
I tak zostanę fanką Grissoma na wieki :d

individuel

Bo to pojawiło się chyba 3 dni temu. I po części nawiązywałem do 13x15. Fanem można być, co nie zmienia faktu, że to trochę nie w porządku.

ocenił(a) serial na 9
adamo001

I jednak mamy seryjnego :) Niestety mam wrażenie, że ten wątek skończy się w pierwszym odcinku następnego sezonu.

individuel

No chyba tak. Ciekawi mnie czy zdecydują się wrócić do Sqweegela, bo to był chyba najlepszy odcinek :)

ocenił(a) serial na 9
adamo001

To był ten typek w lateksie? Mi aż tak nie robi chyba, byle był jakiś główny wątek :D

individuel

Tak to był on :) ten odcinek oglądałem chyba z pięć razy, zawsze z takim samym uwielbieniem :D

ocenił(a) serial na 10
adamo001

Tylko będzie 14 Sezon i tylko 8 odcinków? :/

Nitro2050

Oczywiście, że nie. Skąd taki pomysł? Odcinków ma być 22, obecnie kręcony jest chyba 9 albo 10.

ocenił(a) serial na 8
adamo001

Wie ktoś gdzie można obejrzeć wyemitowane już odcinki s14?

ocenił(a) serial na 9
akwl

W Internecie? Na kinomaniaku.

ocenił(a) serial na 8
adamo001

Śledzę tabelę seriali i wynika z niej że CSI jest pewniakiem na 15 sezon i ogółem ma się tak dobrze, że i kolejne mogą być jak na tę chwilę...

Ozzy_Osbourne

Może być nawet 16 i 17 jeśli CBS przesunie CSI na piątek, co może się zdarzyć jeśli przestanie sobie radzić w środy.

ocenił(a) serial na 8
adamo001

Wiadomo ile teraz trzeba bedzie czekac na nastepne odcinki? Bo po 11 widze, ze cisza...

mWo

Dzisiaj jest 12.

ocenił(a) serial na 10
adamo001

Obecnie 15 odcinek, a gdzie jest 16-22 odcinków?

Nitro2050

16 prawdopodobnie będzie emitowany chyba 5 marca i później co dwa z rzędu. Chyba

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones