PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95626}

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

CSI: Crime Scene Investigation
7,2 44 226
ocen
7,2 10 1 44226
7,2 5
ocen krytyków
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
powrót do forum serialu CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

Pojawiło się promo odcinka który wprowadza spin-off serialu. Zapowiada się bardzo ciekawie :)

adamo001

No odcinek bardzo dobry. Postać Avery Ryan zagrana bardzo dobrze i mam nadzieję, że CBS skusi się na zamówienie sezonu dla CSI: Cyber :)

ocenił(a) serial na 7
adamo001

Z początku sądziłam, że CSI: Cyber to zły pomysł i się nie przyjmie, jednak obejrzałam odcinek i zmieniłam zdanie, sprawa była ciekawa, a przestępstwa cybernetyczne to coś, czego jeszcze nie było, mam nadzieję, że zamówią cały sezon :)

blueberry_ice

no oglądalność była 9.95 mln i 1.8 w grupie 18-49, czyli tej najważniejszej. Mogło być lepiej, ale cóż. Zobaczymy co CBS zdecyduje.

blueberry_ice

CBS zamówiło pierwszy sezon CSI: Cyber. W środę będzie wiadomo w jakiej formie- cało czy półsezonowej.

ocenił(a) serial na 8
adamo001

Jak się zdecydują na nowy serial chętnie będę oglądać. Lubię CSI.

wankat

Jeśli się CBS zdecyduje to podobno miałoby być pokazane w mid-season, czyli mieć 13 odcinków, co za tym idzie pokażą nie prędzej niż w styczniu 2015.

adamo001

właśnie obejrzałam "Kitty" i odcinek bardzo mi się spodobał. jeśli ten spin-off powstanie to na pewno będę go oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones