PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95626}

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

CSI: Crime Scene Investigation
7,2 44 226
ocen
7,2 10 1 44226
7,2 5
ocen krytyków
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
powrót do forum serialu CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

Czy ktoś już oglądał ten odcinek (sezon 15 odc 18 -
End Game) ? Jeszcze go nie widziałam ale zaczynam się martwić - od miesiąca nie pojawiają się kolejne, tytuł jest podejrzany - czy to nie jest przypadkiem koniec całego serialu...

ocenił(a) serial na 9
Kajka12

Koniec sezonu na pewno, a czy serialu zobaczymy.

Kajka12

Nastąpiło rozwiązanie tej sprawy tego Gig Harbor Killer. To był finał sezonu, bo sezon został skrócony z 22 do 18 odcinków by zrobić miejsce dla Battle Creek, który odnosi gorsze wyniki niż CSI, a CSI Cyber jest w środy o 22, ale jestem rozczarowany tym CSI.

ocenił(a) serial na 8
adamo001

Ja coś czuję że 16 serię jeszcze zamówią.... niby Cyber o tym nie decyduje ale szkoda im będzie całkowicie kończyć z tak legendarną marką jaką jest CSI, a zapowiada się że Cyber skończy jak spin-off Zabójczych umysłów sprzed kilku lat.

Ozzy_Osbourne

Wszystko na to wskazuje, bo Cyber coś nie może się wstrzelić. Trzeci odcinek jak dla mnie to jakieś nie wiadomo co, w ogóle nie wiedziałem o co chodziło, aż w końcu wyłączyłem po 15 minutach... Na nowości zapowiada się spin-off z Zabójczych Umysłów, który ma być wprowadzony w kolejnym odcinku, 10x19, ale wyczuwam tutaj klapę z racji obsadzenia Sinise'a w roli głównego szefa, bo jednak nie minęło dużo czasu od anulacji CSI NY... No i też wtorkowe miejsce o 22 wygląda, że zostanie wolne, bo Person Of Interest radzi sobie słabo, więc pewnie trafi w inny dzień.

ocenił(a) serial na 8
adamo001

Mam wrażenie że już lepsze od Cyber byłoby wznowienie wzorem z Archiwum X któregoś z anulowanych CSI jak już chcą utrzymać serię na dłużej...

Ozzy_Osbourne

Może tak być i najbardziej chciałbym Miami, bo jednak tu chyba największy niedosyt pozostał po świetnym motywie w 10 sezonie z Navarro. Cyber jest tak chyba na siłę trochę robiony i wydawało sie, że obsada będzie dobra, ale coś nie gra.

ocenił(a) serial na 9
adamo001

o! tu się z Tobą w 100% zgadzam. finał Miami pozostawił niedosyt. Bez dwóch zdań...
co do meritum tematu to CSI LV prawdopodobnie będzie miało S16 i S17. o ile mnie pamięć nie myli to Danson podpisał kontrakty właśnie na szesnastkę i siedemnastkę, ale jak bredzę to popraw ;-) Ty Adam, akurat w temacie CSI jesteś obcykany the best.
pozdro

hbk06_qbas

No właśnie z tego co znalazłem, a są to informacje dotyczące przedłużenia na 14 sezon, to wtedy Danson podpisał dwuletni kontrakt na 14 i 15 sezon. Więc wygląda na to, że musiałby być nowy na 16 sezon, oraz jeżeli daliby dwuletni, to 17 sezon również byłby pewien. Nie wiem, ale Cyberowi mimo całej otoczki innej niż LV nie bardzo idzie i mimo, że lubię jakieś pościgi to jest trochę za bardzo odrealnione. Patrząc na wyniki jakie miało Miami w niedzielę to CBS zrobiło potworny błąd anulując je, bo wtedy (w 2011/2012) najniższy wynik w docelowej to było 1.7 i 7.94mln przy finale serii opóźnionej o blisko godzinę.

ocenił(a) serial na 9
adamo001

dlatego zaznaczyłem, ze jak bredzę to popraw ;-)
wybacz Adaś, oprócz CSI śledzę dużo niuansów dotyczących swoich innych ulubionych serii jak Terminator, Detektyw, ostatnio Służby Specjalne, mogło mi się pokićkać z tym 16 i 17 sezonem ;-)
aczkolwiek szesnastka Las Vegas ma być, nic nie słychać o zakończeniu serii
Cyber niestety kiepskie jest, Patricia nieźle się postarzała mimo wcale nie tak leciwego wieku, kompletnie nie przypomina tej lalki co była kiedyś, a i "Dawson" gra trochę piach niestety... No ogólnie to nie TO...
Zamiast gnieść Cybera mogliby zrobić rollback Miami i pokończyć wątki z 10 sezonu.

hbk06_qbas

No Cyber wczoraj miał specjalny odcinek w miejscu Person Of Interest i wyrobił najgorszy wynik w docelowej 1.2 i 8,38 mln widzów... niby ogólna ciut podskoczyła, ale jest słabo. Niby w komentarzach pod artykułem z oglądalności jest, że nie wszyscy wiedzieli o tej zmianie, ale zobaczymy jaki wynik będzie z dzisiaj bo tydzień temu było 1.5 i ponad 8 mln więc stabilnie. Wgl moim zdaniem Cyber powinien być emitowany systemie czerwiec - połowa września.

Ozzy_Osbourne

Decyzja odnośnie 16 sezonu zostanie podjęta nie wcześniej niż 13 maja. Brane są pod uwagę różne opcje w tym anulowanie serialu, ale także danie mu np. 6 odcinków.
13 maja mają być pokazane dwa ostatnie odcinki pierwszego sezonu więc ich oglądalność zapewne nie będzie miała wpływu na decyzje, aczkolwiek mówi się, że Cyber ma szansę na drugi sezon przez to, że za produkcję odpowiedzialne jest CBS, a nie zewnętrzna firma jak w przypadku np. Stalkera.

Kajka12

@kajka12, dodatkowo wychodzi, że jeśli będzie Szesnastka, to kolejna osoba z oryginalnej obsady opuści drużynę. A przynajmniej wszystko na to wskazuje.

vegeta391

Ym? Tzn kto?

ocenił(a) serial na 7
Kajka12

Tak..to koniec serialu.Szkoda...bo jakoś do tej pory mi się nie znudził.

Kalina102

Ym? A skąd takie info?

ocenił(a) serial na 7
adamo001

Nie wiem...tak palnęłam.Mam nadzieję..że nakręcą następny sezon.

Kalina102

W obecnej chwili CBS się zastanawia co zrobić i opcji jest kilka włącznie z anulowaniem. Ale wszystkie decyzje poznamy 13 maja. Chyba po raz pierwszy tak naraz, bo CBS wcześniej ogłaszało w marcu kilka seriali, które dostaną kolejne sezony.

ocenił(a) serial na 7
adamo001

Ok..dzięki za wiadomośc.Czekam ..więc na wieści do 13 maja. :-)

ocenił(a) serial na 10
adamo001

no i co w sprawie? wiadomo juz? 13 maja minal...

aniawitkowska001

Z tego co znajoma mi mówiła to:
Obsada z pierwszego odcinka poodchodziła (Jorja(Sara) była od 2 odc, a Szmanda(Greg) był gościem, do stałej obsady dołączył dopiero w 3 sezonie, a Doktorek też chyba być gościnnie). CBS jakiś czas temu napisało że serial został anulowany. Za to 27 września będzie 2-godzinny odcinek/film na ich stacji.
William(stary dobry Grissom) i Marg(Catherine) pojawią sie w Vegas, no i będzie finał.
Nic więcej nie wiem.

A i Donson(D.B.) chyba dostanie cieplutką posadę w Cyber bo będą kolejne sezony, ale tego nie jestem pewna. A i nie mam ochoty nawet sprawdzać.

Lizzy_Glitter

Dzięki, jeśli sprowadzą stare postaci to już na pewno koniec :(

Kajka12

A szkoda bardzo lubię ten serial

aniawitkowska001

Jest osobny temat założony i tam wszystko wyjaśnione :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones