PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95626}

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

CSI: Crime Scene Investigation
7,2 44 226
ocen
7,2 10 1 44226
7,2 5
ocen krytyków
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
powrót do forum serialu CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

Gil-Sara.

ocenił(a) serial na 8

Ech szkoda że zerwali ze sobą....
Niby nie wiele z tego wątku dla serialu wynikało ale mogli to tak zostawić....

WOLVERINE55

Sam Petersen był zadziwiony że Sara jest z Grissomem i tym jak pokierowali jego wątkiem. Jak czytałem na talk.csi to fani byli źli na Gila za to co powiedział.

ocenił(a) serial na 8
adamo001

No ale jak się rozstali to czemu Sara trzyma jego zdjęcia itp?.

WOLVERINE55

Tego nie wiem, ale było powiedziane, że się rozstali i wgl.

ocenił(a) serial na 9
adamo001

powiedziane było , że siez nią rozwiódł tylko nie powiedział jej dlaczego

ocenił(a) serial na 8
ANULKA870

Myślę, że po prostu musieli jakoś uzasadnić, czemu wróciła sama Sara, bez męża ( a może tylko Jorja była zainteresowana powrotem do serialu) i wcisnęli rozwód tak na odwal się, nie dbając o szczegóły.

panna_x_filmweb

No to, że Petersen nie wróci do serialu to jest ciągle powtarzane. Nawet na 300 odcinek bardzo chciano by wrócił, ale on powiedział nie i podobno się obraził na ekipę za takie poprowadzenie wątku Sary i Grissoma.

ocenił(a) serial na 8
adamo001

Tzn? za ten rozwód się obraził? Czy wgl za ten wątek jako całość- że mieli romans, spiknęli się?

ocenił(a) serial na 9
panna_x_filmweb

obraził sie , bo jego odejscie z serialu do Sary miało być końcem wątku, ale Sara wróciła i to jako jego żona póżniej pojawił sie w rozmowie ze skejpa jak był odcinek z głuchymi a na koniec Sara przyznała sie , z okazji sprawy z psycholem , że nie zdradziła Gila z jakimś faciem z któórym sie całowała na zdjeciu bo sie z Grissem rozwiodła bo on tak chciał albo nie chciał zyc na odległość

i choć osobiście uwielbiałam ich wątek przez wszystkie sezony w których grali oboje i ta końcówka zaraz po odejsciu Sary, ta chemia od pierwszego odcinka, to musze sie zgodzić , że utrzymywanie wątku na silę i ludzi którzy mieli nadzieje ,że Billy wróci to podłość i czysty marketing

ANULKA870

Tzn od samego początku było wiadomo, że Petersen nie wróci do LV. Co ciekawe do któregoś sezonu, nie pamiętam którego, chyba 11, był producentem wykonawczym, taki szczególik. Chociaż na stronie wikipedii amerykańskiej dalej figuruje jako producent wykonawczy, czyli ten mający wpływ na przebieg fabuły...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones