PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95626}

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

CSI: Crime Scene Investigation
7,2 44 226
ocen
7,2 10 1 44226
7,2 5
ocen krytyków
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
powrót do forum serialu CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

Witam, Czy ktoś wie może czy była już kontynuacja odcinka wymienionego w temacie?

Pozdrawiam Rutary

ocenił(a) serial na 9
rutary

Temat był poruszany. Niestety nie ma on kontynuacji :( a szkoda bo był moim zdaniem jednym z najlepszych odcinków.

ocenił(a) serial na 8
anthonyperette

Teraz zobaczyłem, że był :) Dziękuję bardzo za odpowiedź. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
rutary

w którym odcinku jest kontynuacja ??

milia_2

Nie ma kontynuacji. I prawdopodobnie nie będzie, gdyż zostały tylko dwa finałowe odcinki i bardzo wątpliwe, że zdecydują się akurat na ten wątek.

rutary

A o czym jest ten odcinek?

Kajka12

Pojawia się seryjny morderca, który zostaje nazwany Sqweegel. Jest dobrze wygimnastykowym, drobnym mężczyzną chorującym prawdopodobnie na heterochromię. Nigdy nie było widać jego twarzy poza oczami i ogólnie ciała, ponieważ miał czarny lateksowy strój. No i zabijał w imię stania na straży moralności. Obowiązkowa pozycja dla fana CSI :D był wprowadzony do serialu z powodu premiery książki Zuikera Level 26, w którym pojawił się właśnie ten morderca, tylko tam miał biały strój. Tzw Cyber-bridge były dodatkiem do książki - dany Cyber-bridge należało obejrzeć po zakończonym rozdziale w ramach uzupełnienia. Było ich 20, a tu podaję linka
https://www.youtube.com/watch?v=zJOWIUEMb5Q&list=PL74C43C4BDA3B8954

adamo001

Ach ten! Pamiętam, bardzo liczyłam na tą kontynuację, strasznie mi się podobał...

Kajka12

Wielu osób się podobał i wtedy tez miał świetną widownię bo blisko 15 mln

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones