PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95626}

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

CSI: Crime Scene Investigation
7,2 44 226
ocen
7,2 10 1 44226
7,2 5
ocen krytyków
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
powrót do forum serialu CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

Zastanawiam się kiedy dowiemy się cop dalej z CSI LV. Z jednej strony tytuł End Game ostatniego odcinka wskazuje możliwy koniec serialu, ale z drugiej strony informacja że aktor od Nicka odchodzi wskazuje na kolejny sezon bo gdyby był koniec to informacja nie padłaby bo nie musiał by odchodzić z racji końca serialu.

Jakbym miał obstawiać to może szykują ostatnią serię na sezon 2015/16 aby w przeciwieństwie do CSI Miami nie urwać serialu tak nagle z wątkami a przygotować w spokoju koniec i zrobić przynajmniej ten jeden ew. crossover z CSI Cyber. Idealne rozwiązanie.

ocenił(a) serial na 8
Ozzy_Osbourne

Teraz dodatkowo przeczytałem, że będzie powrót jakiś do początkowych odcinków (pewnie retrospekcje) a to już argument za końcem serialu, bo taka rzecz pasuje do końca. Pewnie biorą pod uwagę każdą ewentualność czyli szanse 50 na 50.

Ozzy_Osbourne

Ale jakie retrospekcje? Zostały dwa odcinki i koniec sezonu więc tak myślę o jakich retrospekcjach mowa. CSI osiąga w zasadzie na tyle dobre wyniki, że ten 16 sezon powinien być, ponieważ niedziela jest najtrudniejszym pasmem (nie piątek jak panowało przekonanie) i CSI odbija sobie w wynikach DVR i zawsze jest ponad 2.0 a dodatkowo w paśmie gdzie jest Person of Interest (wtorek 22) CSI miało 1.6 w docelowej i 10.38 mln ogólnie, więc z tego tygodnia wynik z DVR powinien wynosić koło 2.5 w docelowej. A CBS pewnie zwraca uwagę na te wyniki, ponieważ obecnie stacje muszą już na to zwracać uwagę. No i najistotniejsze - Stalker w środy w paśmie CSI radzi sobie zdecydowanie gorzej w obu grupach, piątkowe seriale również nie osiągają świetnych wyników, mimo, że są stabilne oraz wspomniane Person Of Interest z wtorku i NCIS LA z poniedziałku.

Ozzy_Osbourne

Bez Nicka nie ma sensu tego ciągnąć. To już wolałbym CSI: San Diego i jakieś wojenki z kartelami z Tijuany.

ocenił(a) serial na 8
Morgan_Mortimer_Graff

Też zaczynam mieć takie wrażenie. Aczkolwiek pożegnanie miał super, właśnie o takich retrospekcjach myślałem i przede wszystkim zdjęcie Warricka :D Co do CSI to będzie Cyber, ale wg. mnie lepiej by było piąte CSI zrobić nawet takie jak proponujesz zamiast bezużytecznego spin-offu Zabójczych Umysłów.

Ozzy_Osbourne

Bardzo fajnie zakończyli wątek Nicka, pozostaje pytanie-co dalej z CSI Las Vegas.Nie chciałabym,żeby to już był ostateczny koniec serialu,zwłaszcza że DB z brodą wygląda całkiem całkiem-taki piaskowy dziadek...:-)

daner5

Wynik z wczoraj powoduje, że osobiście nie wiem czy sezon szesnasty sie pojawi. Bo nie całe 7 mln widzów było, ale była silna konkurencja w postaci 40 jubileuszu SNL. Może DVR podbiją do 2.0 w docelowej i 10 mln.

ocenił(a) serial na 10
adamo001

Czy to już koniec CSI LV Sezon 15? :(

Nitro2050

Nie, nie koniec. Przynajmniej nie ma oficjalnego komunikatu. Pewnie czekają na wyniki Cybera to raz,a dwa wydaje się, że za 16 sezonem przemawia światowy dzień CSI, który CBS ustaliło na 4.03 - wtedy pokażą 14x21 (Kitty i wprowadzenie do Cybera) w 150 krajach o tej samej godzinie chcąc pobić rekord Guinessa :)

ocenił(a) serial na 8
adamo001

A jak sądzisz - co pomoże Vegas dobry czy słaby wynik Cyber ? Bo z jednej strony jak będzie słaby to mogą chcieć zachować chociaż jedne CSI i wtedy zostaje Vegas po anulowaniu Cyber. Wersja druga optymistyczna - dobra oglądalność Cyber więc zostaje i Vegas : rozwijania maki CSI ciąg dalszy. Dla pesymistycznych : dobra ogl. Cyber więc Vegas już nie potrzebne. Druga pesymistyczna : słaba ogl. Cyber, więc CBS daje sobie spokój z marką CSI.

Ozzy_Osbourne

Według mnie Cyber nie ma za wiele tutaj do rzeczy. Bardziej serial, który miał premierę wczoraj w paśmie - Battle Creek miał 1.0 (czyli niżej w grupie docelowej niż jakikolwiek odcinek z niedzieli CSI) i 7,81mln więc nieco lepiej niż dwa ostatnie odcinki z 15 sezonu. Jednak na decyzje jakiekolwiek trzeba pewnie czekać do maja.

Ozzy_Osbourne

Dodatkowo teraz patrzę - któryś z odcinków, możliwe, że oba, bo nie jest napisane a oba miały taką samą widownię w grupie docelowej podskoczył z 1.1 do 2.0 i z 7.12 do 10.31 mln.

Ozzy_Osbourne

Skoro mowa o "Umysłach", to ponoć ma powstać nowy spinoff, tym razem z Sinisem w roli głównej.

ocenił(a) serial na 8
Morgan_Mortimer_Graff

Właśnie jego miałem na myśli pisząc o bezużytecznym....bo ile procedurali może być naraz ? W tej chwili mamy ich zalew, a Zabójcze Umysły swój już miały i został on delikatnie mówiąc nie wykonany najlepiej (Okiem Sprawcy). Jedyny plus to obecność Gary'ego :-)

Ozzy_Osbourne

Żona Walta z Breaking Bad wydaje mi się też być ciekawą postacią. A odcinek wprowadzający będzie chyba 10x19 bo tytuł brzmi "Beyond Borders" więc najbardziej pasuje.

Ozzy_Osbourne

Uwielbiam ten serial! ostatnimi czasy oglądam głównie na Puls 2 w niedziele od 20:00. Oglądałam dzisiaj i już nie mogę doczekać się co będzie za tydzień!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones