PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95626}

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

CSI: Crime Scene Investigation
7,2 44 226
ocen
7,2 10 1 44226
7,2 5
ocen krytyków
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
powrót do forum serialu CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

Właśnie obejrzałem 13 odcinek sezonu 2 - ego. W tym odcinku chodziło o kolejne morderstwo Paula Millandera, który to został sędzią. Nie rozumiem w tym wątku o co chodziło z odciskami jego/siostry, ojca, itp. Najpierw okazało się, że odciski sędziego (którym był on) to nie odciski Millandera. Potem coś odmiennego się okazało.
Ktoś mógłby mi to wytłumaczyć?

XardasFCB

Myślę, że oznaczenie spoilerowe jest niepotrzebne, ale nieważne :)
Millander urodził się jako Pauline. Widział morderstwo swojego ojca mając 10 lat. Dwóch strażników, których oskarżono o morderstwo zostało wolnych, bo nie umiał ich wskazać. Obwiniał się o to, że nie uratował ojca, później zmienił płeć i pojawił się Paul. Były 3 odcinki z Millanderem - 01x01, 01x08 i 02x13. Troje mężczyzn zostało przez niego zabitych, zabił swoją matkę i popełnił samobójstwo w wannie w ten sam sposób jak pozorował samobójstwa. Był dość przebiegły i wskutek pewnej gry z Grissomem, który jak się okazało miał urodziny tego samego dnia co Grissom, chciał po prostu się bawić.
Było to dość skomplikowane i sama sprawa była ciekawa, ale trochę namieszali z tymi odciskami.
Jak coś to tu polecam http://csi.wikia.com/wiki/Paul_Millander

adamo001

generalnie całą fabułę dotyczącą postaci Millandera znam. Chodziło mi wyłącznie o sceny z odciskami palców, których nie rozumiem.

XardasFCB

No właśnie tam po angielsku jest coś napisane, ale nie chciałem tego tłumaczyć, żeby nie pokręcić, bo sam jakoś nie ogarniałem :D

ocenił(a) serial na 10
XardasFCB

odciski którymi dysponowała policja pochodziły od ojca paula millandera to one były na wszystkich tych plastikowych rękach a millander sprytnie oszukał grissoma że to są jego odciski i tym sposobem policja nie pobrała jego odcisków (okazało by sie w tedy ze jest on sędzią a nie gośceim robiącym straszne zabawki)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones