PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95626}

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

CSI: Crime Scene Investigation
7,2 44 226
ocen
7,2 10 1 44226
7,2 5
ocen krytyków
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
powrót do forum serialu CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

Quentin Tarantino

ocenił(a) serial na 8

Hej. Przyznam, że serial oglądam bardzo bardzo sporadycznie;] aczkolwiek bardzo jestem ciekawa jak wypadł odcinek roboty Tarantino;] mógłby ktoś napisać swoje wrażenia;]??

ocenił(a) serial na 9
Tarantinka19

Kopara mi opadła, gdy zobaczyłam jego nazwisko na ekranie!!! No i oczywiście musiałam obejrzeć... :D Zauważyłam taką typową dla niego pogawędkę, gdy Warrick Brown rozmawiał ze Stokesem (o broni). Tak od razu mi się z nim skojarzyło... A odcinek super.

I_am_a_Bad_Girl

Taaa, przy patomorfologii poległem ze śmiechu

ocenił(a) serial na 9
Tarantinka19

Oj tak, ten odcinek był bardzo tarantinowy. Nie nudził ani przez sekundę i miał świetne zakończenie.

Wertyp

A możecie napisać który to był odcinek? :D

ocenił(a) serial na 9
mati96113111

Tytuł to chyba "Grave danger"...

ocenił(a) serial na 8
Tarantinka19

haaa, udało mi się zobaczyć ten odc;DD jestem pod ogromnym wrażeniem:D już się nie mogę doczekać drugiej części;]
no i może zacznę częściej oglądać ten serial:DD
a tytuł, to właśnie GRAVE DANGER.

ocenił(a) serial na 10
Tarantinka19

"GRAVE DANGER" to dokładnie 24/25 odcinek 5 serii CSI.

Ja jestem jednocześnie fanką CSI jak i Tarantino, dlatego ten odcinek jest dla mnie bardzo wyjątkowy ;) W tvp rzuciło mi się oczywiście w oczy słabe tłumaczenie. W wersji oryginalnej wszystkie dialogi są bardzo charakterystyczne dla Tarantino, w telewizyjnej zauważyłam to tylko w momencie rozmowy Warricka z Nickiem o weekendzie, ale i to łagodnie mówiąc spieprzyli... Dlatego fanom Tarantino polecam wersję z napisami ;)

"no i może zacznę częściej oglądać ten serial"

No i gwarantuję ci, że nie będziesz żałować. Zaczynasz w idealnym momencie bo powinni teraz chyba puścić 6 serię (wie ktoś coś o tym?), a ta jest jedna z moich ulubionych.

Tarantinka19

Odcinek Quentina ma niestety parę głupich momentów:
1 Złoczyńca wyrasta spod ziemi. Skąd się tam wziął? Nie mógł nadejść z boku ponieważ nie widać go w kamerze. Nie mógł też nadejść z tyłu ponieważ musiałby iść zbyt długi odcinek, aby kamera nie mogła go dojrzeć zza pleców Nicka. Właściwie, to nie mógł zajść z żadnej ze stron bo Nick i by go usłyszał. Zatem jest to typowo efekciarska i naiwna scena.

2 Gil, widząc jak Nick przestaje się ruszać w trumnie, by go mrówki mniej gryzły uśmiecha się szelmowsko i wydaje się być szczęśliwy. Moim zdaniem nie ma tu się z czego śmiać, bo sytuacja Nicka i tak jest tragiczna. Normalny kolega z pracy byłby w takiej sytuacji przybity, a nie zachowywał się jakby złapał fajną rybkę podczas wędkowania. Równie idiotycznie zachowywał się podczas "łapania" kadru mrówki, jakby grał w jakąś gierkę.

3 Scena z wyciąganiem Nicka, to jakiś żart. Przede wszystkim skrzynia, w której się ona znajduje leży w ziemi, więc nie można jej zważyć! Taka skrzynia utrzymywana jest w miejscu przez ziemię i nie naciska na wagę tak, jak naciskałaby będąc w powietrzu. Ponadto, jaki sens ma równoważenie wagi Nicka piaskiem? Nie mógłby ktoś stanąć na brzegu skrzyni, a Nick w tym czasie spokojnie opuściłby skrzynię? Później taki ktoś mógłby o wiele łatwiej uniknąć wybuchu niż leżący w skrzyni i wyczerpany Nick. Poza tym skoro już równoważono wagę Nicka, to dlaczego ładunki wybuchły? Ten wybuch to typowe, niepotrzebne efekciarstwo.

To oczywiście nie wszystkie słabe momenty tego odcinka.

ocenił(a) serial na 10
guido8i05

Odnośnie punktu drugiego. Wydaje mi się ,że nie oglądałeś wszystkich odcinków CSI

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones