PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95626}

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

CSI: Crime Scene Investigation
7,2 44 226
ocen
7,2 10 1 44226
7,2 5
ocen krytyków
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
powrót do forum serialu CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

Seria 11

użytkownik usunięty

Podobno wylatuje z obsady Liz Vassey czyli Wendy .W takim razie,rozwijający się niemrawo między Wendy a Hodgesem, wątek romansowy nie bedzie kontynuowany.
Ciekawe,kto jeszcze?
Langston oczywiście zostaje...

użytkownik usunięty

Sezon 11 będzie ostatnim z udziałem Marg Helgenberger.Aktorka ma pojawić się tylko w 19-stu odcinkach.

ocenił(a) serial na 8

No jakieś zmiany nie zaszkodzą.......

ocenił(a) serial na 10

Wcale nie jest przesądzone, że Marg odejdzie z serialu. Podpisała nowy kontrakt z producentami, więc póki co nigdzie się nie wybiera.

ocenił(a) serial na 8
lachensis

No nie wiem w sumie emeryturka jej postaci się jej już należy.
A ciekaw jestem kto by wtedy został szefem:D.

WOLVERINE55

Podejrzewam, że Nicky :)

ocenił(a) serial na 8
claudine0

Nie on wygląda za młodo na to stanowisko, widziałbym kogoś znacznie starszego z fiołem na punkcie entomologii(zgadnijcie o kim myślę:D) albo chociaż z doświadczeniem:D.
A trochę z innej beczki czy mi się wydaje czyt Jorja Fox jest w ciąży?.
To na potrzeby serialu czy też naprawdę?.

ocenił(a) serial na 10
WOLVERINE55

Hm Nick już taki młody to nie jest, i zważywszy na to,że jest w tym serialu od początku a teraz pełni funkcję zastępcy, to oczywistym by było, że to on przejmie schedę po Catherine, ale nie zdziwiło by mnie gdyby to "ukochany" przez wszystkich dr Langston został szefem:-). Co do pytania z innej beczki, to jak prześledzisz wszystkie serie z udziałem Jojri (no może po za dwoma pierwszymi) to w każdej jest w ciąży;)ona po prostu taką ma urodę i już;-)

ocenił(a) serial na 10
albertyna

Nie ma mowy by Langston został szefem ;P. Jest dopiero CSI level 2 i raczej hop siup 3 nie dostanie xd. Nick w 100% będzie. Nie wyobrażam sobie CSI bez Cath , Grissoma i Warricka jakoś przetrwałam ale ona jest filarem tego serialu.

ocenił(a) serial na 7
puci1

A ja bym wolal Grissoma albo nawet Warricka ;) z powrotem w serialu zamiast Cath

ocenił(a) serial na 8
tHe_mRuWa

No i wątek Grisson-Sara zasługuje na jakąś kontynuacje:D.

ocenił(a) serial na 10
WOLVERINE55

wracając do głównego wątku; to pewne że Liz Vassey odchodzi? Skąd te informacje? To tylko postać drugoplanowa ale bardzo ją lubię

ocenił(a) serial na 8
buzzkill

już jej nie ma

ocenił(a) serial na 10
cureaholic

a do ktorego sezonu sie pojawia? ja nie oglądam na bierząco jestem dopiero w 8 i tam jeszcze jest

ocenił(a) serial na 10
buzzkill

Tak naprawdę to pojawia się do sezonu dziesiątego, bo w jedenastym(obecnym) występuje tylko w jednym odcinku.

ocenił(a) serial na 10
albertyna

dzięki za info ;)

ocenił(a) serial na 8
buzzkill

Wczoraj obejrzałem sobie 3 odcinek 9 serii i muszę przyznać że szkoda że nie ma tej ''nowej''w nowych odcinkach która się tam pierwszy raz pojawia, moim zdaniem powinni zostawić ją a nie brać znowu ''humorzastą'' Sarę...

ocenił(a) serial na 10
WOLVERINE55

Ech widać, że jesteś na początku oglądania 'nowej' koleżanki Riley..ona jest tak sztywna, że tylko bardziej sztywny jest dr. Langston:-) Choć jednocześnie nie wątpię, że mogą Ci się podobać wątki z jej udziałem...już wolę 'humorzastą' Sarę :-)

użytkownik usunięty
buzzkill

W 7 sezonie również się pojawia.

ocenił(a) serial na 8

Szkoda trochę Wendy, dobry był ten odcinek który był parodią chyba starego Star-Treka jak Hodges miał wizje naprwdę zabawne to było.
-Przecież Cathrine powiedziała że nie ma nic przeciw:D-.

albertyna

Szukałem właśnie gdzie jest wątek tu na forum, bo kiedyś nie natrafiłem. Z racji, że nie oglądałem LV wcześniej regularnie to też mi się wydawało, że jest szefem. Ale do rzeczy:
Teraz na Pulsie pokazują odcinki (obecnie rozpoczęli 10 sezon) i od momentu pojawienia się Ray'a jest tak, że to wokół niego kręcą się odcinki i to on jakby kończy sentencję przed czołówką. Powinna Cat skoro jest szefową na wzór Grissoma, Caine'a czy Taylora. Ale tu jest inaczej więc w sumie się nie dziwię, bo ja nie oglądając odcinek po odcinku też byłem przekonany, że Langston zastąpił Grissoma jako szef.

ocenił(a) serial na 8

Mnie ciekawi dlaczego nie ma Riley? Polubiłam tę postać i Wendy. Szkoda ich. Ich nie ma a Bieber (piosenkarz co z koziej dupy trąba) zagra jeszcze w jednym odcinku. Tragedia !!! Mam nadzieję, że jego postać schylała się po mydło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones