PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95626}

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

CSI: Crime Scene Investigation
7,2 44 226
ocen
7,2 10 1 44226
7,2 5
ocen krytyków
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
powrót do forum serialu CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

pytam powaznie. czy sa tu jeszcze stali widzowie, ktorzy skrupulatnie ogladaja kazdy nowy odcinek, czy raczej ogladalnosc nabijaja w wiekszosci co, ktorzy patrza na t od czasu do czasu... generalnie ja za bardzo w serialach nie siedze, zaden mnie nie wciaga, bo w wiekszosci dla mnie to durnowate tasiemce, ale czasem na jakies zerkne. csi las vegas lubilam na poczatku, bo jeszcze bylo w miare ciekawie. ostatnio widzialam nowy sezon I dla mnie to juz kompletna porazka. aktorzy prawie wszyscy pozmieniani, a ci nowi sa jacys malo barwni, niektorzy z nich irytujacy... odcinki durne I tasiemcowate, kompletnie bez pomyslu I na sile... nie chce obrazic fanow serialu, ale naprawde, podziwiam was, jesli jeszcze chcecie to ogladac. ja generalnie uwazam, ze wszystkie seriale spod znaku csi byly ciagniete zbyt dlugo, bo mimo ze wszystkich odcinkow absolutnie nie widzialam, to mam wrazenie ze kazdy robil sie slabszy z sezonu na sezon... tamte sa juz zakonczone(choc zdecydowanie za pozno), ten jeszcze z jakiegos powodu dalej sie trzyma.

aha, I prosze na mnie nie naskakiwac, ani nie rzucac(bardzo popularnym nawiasem mowiac) tekstem w stylu: "jak sie nie podoba to nie ogladaj! po co wchodzisz I komentujesz!". napisalam to bo moim zdaniem nowe sezony niszcza dobre imie tego serialu, I moja osobista sympatie, ktora wyrobilam sobie po poczatkowych odcinkach.

RiggedGunfire

Ja patrzę na każdy odcinek. Owszem serial może już nie jest tak świeży jak kiedyś, ale no jednak 14 lat na antenie. Jednak było coś czym potrafili zaskoczyć - mam na myśli 14x19, 14x20 i 14x21 (wstęp do CSI: Cyber). Z tego co wiem w 15 sezonie ma być seryjny zabójca, który ma mieć brata bliźniaka. Owszem np. siódmy sezon był genialny, ale cóż. Teraz seriali też jest wiele więc trzeba też na to patrzyć.

ocenił(a) serial na 8
adamo001

Niestety, muszę sie zgodzić z autorem tematu. Pierwsze sezony są super, ale od kiedy odszedł Grisson ( a wcześniej Sara i Warrick), to serial coraz słabszy. Tej nowej ekipy nie trawię, a i fabuły są coraz mniej ciekawe wg mnie. Uważam, że najlepsze były wczesne sezony, i za nie lubię ten serial.

ocenił(a) serial na 8
panna_x_filmweb

S15 ma potencjał. Naprawdę ciekawie się rozwija wątek seryjnego mordercy. Ja nie lubiłam Fishbourne'a (nie wiem, czy dobrze napisałam, ale lenistwo wygrywa - nie chce mi się sprawdzać:P), dla mnie był nudny, a jego "wyjście" z serialu mnie zniesmaczyło. Fakt, że coraz ciężej o rewelacyjny odcinek nie zmienia tego, że ekipa z Las Vegas trzyma jeszcze poziom. Dla mnie ostatni sezon NY był nijaki, podobnie Miami. Uwielbiam Hoginsa, Henry'ego (szkoda, że nie ma Wendy:(), Grega. Fin mnie denerwuje, ale ogólnie nie jest źle. Ja mam duży sentyment do tego serialu. Czekam z niecierpliwością na rozwiązanie sprawy Gig Harbour Killer. :)

kropka3D

Rozwiązanie sprawy ma nastąpić w finale 15 sezonu. I ma to być ostatni odcinek z Nickiem... Niestety Eads zdecydował się zrezygnować z roli po finale sezonu. Jednak nie wiadomo w jaki sposób opuści serial. A co do NY to owszem od 7 sezonu było źle z pojedynczymi dobrymi odcinkami, za to Miami w 9 sezonie miało bardzo dobre odcinki, natomiast w 10 sprawa z Szydercą była rewelacyjna. Szkoda, że nie dostali chociaż finałowego 13-odcinkowego sezonu.

ocenił(a) serial na 7
RiggedGunfire

Dla mnie ten serial "zakończył się" po odejściu Grissoma. Potem oglądałem już coraz rzadziej i rzadziej, a teraz to już wogóle nie obserwuję kolejnych epizodów. Nowa obsada niestety nie przypadła mi do gustu, nie było to już to samo, co dawniej. Mimo wszystko mam sentyment do tego serialu i lubię wracać do pierwszych sezonów. Oryginalna ekipa zawsze pozostanie dla mnie najlepsza. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones