PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95626}

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

CSI: Crime Scene Investigation
7,2 44 226
ocen
7,2 10 1 44226
7,2 5
ocen krytyków
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
powrót do forum serialu CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

Pamietam ze jak csi bylo na czasie to pierwsze sezony wymiataly 20 lat temu. Dzis ogladam i mam wrazenie ze zostaly dodane jakies nowe sceny z lgbt albo durnymi watkami ze jeden z czlonkow zalogi byl molestowany jako dziecko? WTF? Pewne rzeczy ktore dzis uchodza w zdegenerowanym kinie nie mialyby racji bytu w latach 2000/2001

Oczywiscie zaraz boty i inni pseudoznawcy kina dorzuca tu swoje 3 grosze i albo beda probowac osmieszyc albo beda udowadniac na sile ze to nie prawda ale mnie to zwisa bo wiem swoje. Za 20 lat rodzine Soprano sie wypusci w wersji w ktorej Tony na boku dyma jakiegos faceta zamiast babeczki ktora sprzedaje mercedesy i tez ktos napisze ze taka wersja istniala od zawsze. Troche mnie irytuje ze stare seriale tez zostana przemielone przez syf machine i zaprzestanie ogladania nowosci nie pomoże. Jedynym wyjsciem zeby sie nie odmozdzyc bedzie calkowita rezygnacja z rozrywki elektronicznej.

gnat8010

W sumie to się zgadzam, problemem jest obsada, która w żaden sposób nie ciekawi, a wręcz w niektórych przypadkach się nie przepada (detektyw Chavez czy jak jej tam). Jakoś oglądam, ale bez większego przekonania. Też co na duży minus to skopanie sprawy drugiego sezonu i zakończenie jej w jakiś taki sposób, który też nie wzbudził wow u mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones