PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=135248}
7,2 51 957
ocen
7,2 10 1 51957
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku
powrót do forum serialu CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Wie ktoś może jaki tytuł nosi odcinek CSI NY, który polsat wyemitował 1 listopada o godzinie 22:15. Był to odcinek o psychopacie Dariussie. Z Góry dzięki

ocenił(a) serial na 10
mh2004

Odcinek co lecial 1 listopada mial tytuł: "YOUNGBLOOD"
mam nadzieje że pomoglam:) pozdro:D

ocenił(a) serial na 10
Katie666

Dziękuje serdecznie za pomoc :D . Fajny był ten odcinek o Henrym Dariussie. Mam jeszcze jedno pytanie: Jak się nazywa aktor grający Dariussa ???

ocenił(a) serial na 10
mh2004

siema:) to znow ja:D a więc aktor który grał Henrego Dariusa nazywa sie James Badge Dale:) jak jeszcze cos cheesz wiedziec to pisaj:D:D

ocenił(a) serial na 10
Katie666

Mam jeszcze kilka pytanek :D

1. Polsat wyemitował 1 listopada odcinek z Dariusem, ale to była jakby druga część, ponieważ na początku było pokazane to, co się zdarzyło wcześniej. Czy jest do tego wcześniejszy odcinek??

2 Jak się nazywa ten wcześniejszy odcinek (Jeśli taki jest)

ocenił(a) serial na 10
mh2004

ja wlasnie tez nie wiem bo przyznam szczerze ze nie ogladalam kilku wczesniejszych;p ale wydaje mi sie ze nie bylo wczesniej zadnych innych....

ocenił(a) serial na 10
Katie666

Bo czytałem filmografie James Badge Dale'a i tam było napisane,że grał też Henrego Dariusa w CSI Miami. Nie wiem czy to właśnie był ten wcześniejszy odcinek czy nie. Ja od razu się przyznam, że jestem wielkim fanem CSI NY i rzadko przegapiam jakieś odcinki ;D

ocenił(a) serial na 10
mh2004

hmm w miami? nie przypominam sobie a wszystkie ogladalam... moze dali takie wprowadzenie zeby widzowie wiedzieli o co chodzi:P ale naprawde nie wiem;p sorki ze nie moglam pomoc;p

ocenił(a) serial na 10
Katie666

Dowiedziałem się,że Henry Darius był także w CSI Miami.
Był to Felony Flight, 7 odcinek czwartego sezonu.

ocenił(a) serial na 10
mh2004

no to widzisz:P ja jeszcze do 4 sezonu nie doszlam bo ogladam na polsacie a aatam 2 sezon sie konczy dopiero... nie mam axn i nie moge ogladac wiecej:(:(

ocenił(a) serial na 10
mh2004

no to widzisz:P ja jeszcze do 4 sezonu nie doszlam bo ogladam na polsacie a aatam 2 sezon sie konczy dopiero... nie mam axn i nie moge ogladac wiecej:(:(

ocenił(a) serial na 7
Katie666

Chyba coś sie wam pomyliło bo ten odcinek nazywał sie 'Manhattan Manhunt'

ocenił(a) serial na 10
Nana_11

MANHATTAN MANHUNT to 7 odcinek 2 sezonu CSI NOWY JORK.
A Darius był jeszcze bohaterem 7 odcinka 4 sezonu CSI MIAMI

ocenił(a) serial na 10
mh2004

no to wy sobie sami rozwazcie ten temat bo ja nie ogladalam jeszcze 4 sezonu i nie mam pojecia jak sie nazywaly odcinki z niego... ja na polsacie tylko ogladam a tam drugi sezon idzie;/ pozdro for all:):)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones