serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

CSI: NY
2004 - 2013
45 min.
7,2 51 847
ocen
7,2 10 1 51847
Gdzie na świecie może dojść do bardziej nieprawdopodobnych tajemnic kryminalnych, jeśli nie w mieście, które nigdy nie śpi i nigdy nie odpoczywa? W mieście, w którym żyje... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku
Spot nr 1 (polski) 0:29
nr 1 (polski) 2009-11-16T11:51:06 https://fwcdn.pl/webv/73/60/17360/thumbnail.17360.4.jpg https://fwcdn.pl/video/135248/kryminalne_zagadki_ny_cd.360p.mp4

Gdzie na świecie może dojść do bardziej nieprawdopodobnych tajemnic kryminalnych, jeśli nie w mieście, które nigdy nie śpi i nigdy nie odpoczywa? W mieście, w którym żyje ponad 8 milionów ludzi wszystkich ras, narodowości i religii, pracy dla detektywów jest naprawdę dużo. W tej wybuchowej mieszance pracuje drużyna, która posługując sięGdzie na świecie może dojść do bardziej nieprawdopodobnych tajemnic kryminalnych, jeśli nie w mieście, które nigdy nie śpi i nigdy nie odpoczywa? W mieście, w którym żyje ponad 8 milionów ludzi wszystkich ras, narodowości i religii, pracy dla detektywów jest naprawdę dużo. W tej wybuchowej mieszance pracuje drużyna, która posługując się bardzo nowoczesnym sprzętem, wierzy, że każdy ma jakąś ciekawą opowieść i wszystko można połączyć, nawet na tak wielką skalę jaką jest Nowy Jork. Parze detektywów: Mac'owi Taylorowi (Gary Sinise) i pracoholiczce Stelii Bonaserze (Melina Kanakaredes) potrzebne będą doświadczenie, determinacja i pomoc kompetentnego zespołu, który nie zawodzi nawet przy najcięższych sprawach, w którego skład wchodzą: detektyw Danny Messes (Carmine Giovinazzo), dr Sheldon Hawkes (Hill Harper), detektyw Don Flack (Eddie Cahill), detektyw Lindsay Monroe (Anna Belknap), koroner Sid Hammerback (Robert Joy) oraz technik laboratoryjny Adam Ross (A.J. Buckley).

studio
Alliance Atlantis Communications / Alliance Atlantis Motion Picture Production / Alliance Atlantis Productions / więcej
tytuł oryg.
CSI: NY
inne tytuły
CSI: New York (alternatywna pisownia) USA
C.S.I.: New York
więcej
Główną rolę w serialu miał wykreować Andy Garcia, a jego postać miała nazywać się det. Rick Calucci. Aktor, podobnie zresztą jak Ray Liotta, odrzucił jednak tę propozycję.
Vanessa Ferlito grająca detektyw Aiden Burn zdecydowała się zrezygnować z dalszego udziału w "Kryminalnych zagadkach Nowego Jorku", ponieważ praca przy serialu nie pozwalała jej się rozwijać aktorsko i angażować w inne projekty filmowe.
Ray Liotta odrzucił propozycję zagrania tu głównej roli, by - dwa lata później - móc wcielić się w postać genialnego złodzieja, Bobby'ego Stevensa, w serialu "Smith" (2006). Niestety, stacja CBS - już po 3 odcinkach - postanowiła zdjąć go z anteny. Miało to związek z niską oglądalnością.
"Kryminalne zagadki Nowego Jorku" to spin-off popularnego serialu "Kryminalne zagadki Las Vegas". Serialopowiada o laboratorium kryminalistycznym, przynależącym do oddziału nowojorskiej policji. Ma ono zapewnioną dużą autonomię, a jego głównym zadaniem jest zbieranie materiału dowodowego do aktualnie prowadzonego dochodzenia. Placówkę prowadzi Mac... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych