CSI: NY

plakat - CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (2004)

opisy serialu

(5)
 • Gdzie na świecie może dojść do bardziej nieprawdopodobnych tajemnic kryminalnych, jeśli nie w mieście, które nigdy nie śpi i nigdy nie odpoczywa? W mieście, w którym żyje ponad 8 milionów ludzi wszystkich ras, narodowości i religii, pracy dla detektywów jest naprawdę dużo. W tej wybuchowej mieszance pracuje drużyna, która posługując się bardzo nowoczesnym sprzętem, wierzy, że każdy ma jakąś ciekawą opowieść i wszystko można połączyć, nawet na tak wielką skalę jaką jest Nowy Jork. Parze detektywów: Mac'owi Taylorowi (Gary Sinise) i pracoholiczce Stelii Bonaserze (Melina Kanakaredes) potrzebne będą doświadczenie, determinacja i pomoc kompetentnego zespołu, który nie zawodzi nawet przy najcięższych sprawach, w którego skład wchodzą: detektyw Danny Messes (Carmine Giovinazzo), dr Sheldon Hawkes (Hill Harper), detektyw Don Flack (Eddie Cahill), detektyw Lindsay Monroe (Anna Belknap), koroner Sid Hammerback (Robert Joy) oraz technik laboratoryjny Adam Ross (A.J. Buckley).

 • Sezon 1:
  Detektyw Mac Taylor (Gary Sinise) jest szefem nowojorskiego laboratorium kryminalistycznego i tak jak jego koledzy po fachu w Las Vegas i Miami, wraz oddziałem wybitnych ekspertów bada szczegółowo miejsca zbrodni i ślady na nich pozostawione, by rozgryźć najbardziej zawiłe sprawy kryminalne w mieście. Taylor i jego partnerzy - Stella (Melina Kanakaredes), Flack (Eddie Cahill), Aiden (Vanessa Ferlito), Danny (Carmine Giovinazzo) oraz Sheldon (Hill Harper) - muszą stawić czoła metropolii, w której zwykła i rutynowa codzienność przepleciona jest nadzwyczajnymi, a czasem wręcz dziwacznymi wydarzeniami.

 • Sezon 2:
  Detektyw Mac Taylor (Gary Sinise) i jego zespół ekspertów muszą uporać się z bolesną stratą jednego z członków grupy, a także stawić czoła prowokacyjnej następczyni, Lindsay Monroe (Anna Belknap). Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy seryjny morderca z Miami zaczyna działać na Manhattanie. W tej sytuacji do akcji włącza się Horatio Caine (David Caruso) znany z serialu "CSI: Kryminalne zagadki Miami".

 • Sezon 3:
  Zbrodnie stają się coraz bardziej brutalne, dowody bardziej zaskakujące, a każdy morderca chce uniknąć odpowiedzialności. W tym sezonie, by odkryć prawdę, detektyw Mac Taylor (Gary Sinise) oraz jego oddany zespół ekspertów kryminalistycznych muszą wykazać się jeszcze większą determinacją i pracować ciężej niż kiedykolwiek. Trzeci sezon serialu "CSI: Kryminalne Zagadki Nowego Jorku" to jeszcze więcej dramatycznych wydarzeń i niebezpieczeństw. W dążeniu do odkrycia prawdy genialni kryminolodzy zaryzykują wszystko. Za sprawą gościnnych występów takich gwiazd jak Nelly Furtado, John McEnroe, Joey Lawrence i Criss Angel ten sezon na długo pozostaje w pamięci.

 • Sezon 4:
  Dowody nigdy nie kłamią. Oto wszystkie 21 odcinków czwartego sezonu serialu "CSI: Kryminalne Zagadki Nowego Jorku", w których detektyw Mac Taylor (Gary Sinise) i jego genialny zespół - Stella (Melina Kanakaredes), Danny (Carmine Giovinazzo), Sheldon (Hill Harper), Lindsay (Anna Belknap) i Flack (Eddie Cahill) - rozpracowują ślady pozostawione na miejscach zbrodni, które prowadzą do jednego z najbardziej wciągających wirtualnych światów. Kiedy morderstwa na Times Square, w Central Parku, a nawet na Statule Wolności wystawiają ich na próbę, wszyscy zmagają się z wrogiem Maca, tajemniczym Stalkerem 333.

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię