PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=371185}

Californication

7,7 150 618
ocen
7,7 10 1 150618
6,7 15
ocen krytyków
Californication
powrót do forum serialu Californication

Co sadzicie o przedostatnim odc? Wg mnie lepszy niz 10, trzyma poziom - podobal mi sie i mial swietny klimat :) Szkoda rozstawac sie z Hankiem na kolejny rok;/

ocenił(a) serial na 10
tix666

jak dla mnie cały 3 sezon jest średni, śmieszny był 9ty odcinek, najsłabszy sezon zdecydowanie, chyba nie będzie już kontynuacji

Kaczu

Przychylam sie do opinii. Serial strasznie obnizyl loty w 3 serii. Fabula sklecona na sile. To co ma smieszyc, dziala juz pewnie tylko na amerykanow. Jesli 4 seria ma wygladac podobnie, to niech juz skoncza. Szkoda...

ocenił(a) serial na 10
Rafal_91

nie przesadzajmy :) źle nie jest, bardzo miło się ogląda każdy kolejny odcinek i ubaw niezły również jest :) no może nie aż taki jak w poprzednich sezonach ale wciąż jest veryy good :D
poza tym nie ma chyba żadnej alternatywy tzn serialu w podobnych klimatach :D

ocenił(a) serial na 10
mxgts

moim zdaniem od czasu 7 lub 8 odcinka (nie pamietam dokładnie), w którym to w domu Hanka nocują 3 laski i rano wszyscy budzą się na kacu nie było równie dobrego epizodu i serial (co z przykrością stwierdzam) obniżył loty. oczywiście jednak dalej warto też oglądać. przynajmniej wg. mnie

ocenił(a) serial na 10
zeti_lb

Fakt odc. w którym nocują 3 laski jest jednym z najlepszych w całej serii (zajebisty motyw jak Runkle wychodzi z pokoju w bokserkach i różowej koszuli z poważną miną i wyciąga masło i banana z lodówki :D:D Niestety przychylam się do Waszej opinii, że to najgorszy sezon (co nie znaczy, że kiepski). Myślę, że na 3 sezonie i tak się nie skończy....przecież nie zabija się kury znoszącej złote jajka :)pozdrawiam fanów!

tix666

Popieram- najsłabszy sezon. Jesli czwórka bedzie w podobnym stylu to lepiej by sobie darowali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones