PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=371185}

Californication

2007 - 2014
7,7 152 tys. ocen
7,7 10 1 151712
6,9 27 krytyków
Californication
powrót do forum serialu Californication

Chciałabym się dowiedzieć czy warto jest się brać za ten serial. Mam kilka na oku i nie
potrafię się zdecydować!

ocenił(a) serial na 8
be_giraffe

super klimat, niektore sceny rozwalaja, super poprostu. moze nie ma takiej typowej akcji co trzyma w napieciu z odcinka na odcinek ale tpo chyba dlatego ze inny gatunek seriali. na pewno przyjemnie sie oglada i czeka na kolejny odcinek. polecam!

A jakie masz na oku? bo poszukuje nowych seriali

be_giraffe

ja to widzę tak, serial jest serialem, zależy czego od niego oczekujesz. ja w nim znalazłam mimo popieprzonych akcji Hanka, przypałów, kolejnych lasek w łóżku, wielką tęsknotę za Karen i okropną chęć stabilizacji (dom, dziecko, Karen). tak jakby toczył walkę z samym sobą i cały czas polegał.
oczywiście zgadzam się z przedmówcą, klimat jest, jednak po pewnym czasie (a nadrabiam 5 sezonów, więc oglądam jeden odcinek po drugim) zaczyna mnie ten seks, który jest wszędzie, denerwować. czy poleciłabym - nie wiem.

be_giraffe

przyjemnie się ogląda, smieszne dialogii, dobre aktorstwo, wykręcone akcje, ale przy tym wszystkim jest kompletnie nierealny i odjechany co jest jednocześnie największym plusem jak i minusem, jest wciągający ale i irytujący co czyni go serialem pełnym sprzeczności, obiecałem sobie ze skoncze na 1 sezonie a potem na drugim, trzecim a oglądam czwarty.

ocenił(a) serial na 9
T_Bag_5

serial jest rewelacyjny

ocenił(a) serial na 4
be_giraffe

takze go polecam wciaga jak odkurzacz:D dobre teksty, smieszne akcje, zwlaszcza z Charliem xD