serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Capital City

1989 - 1990
50m
233
chce zobaczyć
Pracownicy londyńskiego banku zmagają się z codziennymi trudnościami w pracy i życiu prywatnym. Zobacz pełny opis
Capital City zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

Serial swego czasu wzbudzający duże zainteresowanie. Przedstawiał codzienne, ale niezwykłe życie kilkorga yuppie. To maklerzy i brokerzy jednego z banków w Londynie. Poznajemy ich pracę i życie po za nią, sukcesy i porażki, miłości i rozstania...

studio
Euston Films / Thames Television
tytuł oryg.
Capital City
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

lubię ten serial

ocenił(a) serial na 9

nagrałem go sobie na kasety i jak mam dość pracy i jestem zniechęcony to działa na mnie jak uzdrowienie. Wszystko w nim jest takie proste- od razu chce się żyć. Serial mojej młodości - polubiłem dzieki niemu ekonomię.

Serial ten wspominam z rozżewnieniem; dla nastolatka był wprowadzeniem w świat finansjery, zarządzania ryzykiem, pokazał "mózgowych" dealerów jako zwykłych ludzi (romans z happy endem Declan'a i Michelle, alkoholizm Sirrka, odjechany Max Lubin, Szkot w Londynie - Chas).

Po ponad 15 latach jako wierny fan, obecnie...

więcej

capital

ocenił(a) serial na 10

Dopiero przez Jasona Isaacsa przypomniałem sobie o tym serialu, który pamiętam bardzo mnie fascynował. A był transmitowany dobrych kilka lat temu. Mógłby któryś z kanałów polskich puścić go ponownie. Myślę,że cieszył by się dużym powodzeniem. Sam obejrzał bym go z przyjemnością po raz drugi.

Przesympatyczny

ocenił(a) serial na 9

Nie wiem czy mozna to odniesc do serialu ale mozna sie w nim zakochac.Sympatyczne postacie i sytuacje,atmosfera wielkiej brytyjskiej metropolii.Uwielbiam ten serial

Jeśli ktoś chce podyskutować o tym lub o innym brytyjskim serialu lub obejrzeć odcinki online zapraszam na

http://www.brytyjskieseriale.fora.pl

Nadal mamy wolne miejsca dla moderatorów/vipów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones