PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849886}

Capitani

6,1 3 748
ocen
6,1 10 1 3748
Capitani
powrót do forum serialu Capitani

Polecam obejrzeć w wersji oryginalnej z polskimi napisami. Raczej nie ma wielu okazji, żeby usłyszeć język luksemburski a tu mamy kilka godzin do delektowania się. Co do samego filmu ogląda sie przyjemnie , tak akurat na dwa wieczory. chociaz troche przewidywalny :/

kargulowa555

Znam w miarę niemiecki, słabiej francuski i słuchając oryginalnej ścieżki dźwiękowej myślałam, że oszaleję. Strasznie zdradliwe przemieszanie, bo człowiek słyszy znajome słowa, myśli, że rozumie, ale jakoś sensu nie idzie złapać. To samo przeżyłam przy belgijskim Hotel Beau Séjour

ocenił(a) serial na 7
kargulowa555

No jeśli dla Ciebie był przewidywalny to mam nadzieję, że na Filmweb zaglądasz tylko między sprawami ;)

Wojtulek

akurat nie ten fach :)) ale uwielbiam kryminały strefy umiarkowanej i północnej,:) i po każdym kolejnym co raz trudniej o zaskoczenie :)

ocenił(a) serial na 6
kargulowa555

Muszę się zgodzić z kargulowa555. Każdy kolejny obejrzany tytuł to poniekąd również nieświadome oswajanie się z pewnymi schematami, jakie są stosowane w tego typu produkcjach. Zwłaszcza, jeśli interesują nas kryminały europejskie, a tak jest właśnie w moim przypadku. Na pewnym etapie oglądania "Capitaniego" zaczęłam się domyślać, co jest grane. Bardzo powoli, ale jednak ;) Choć nie ukrywam, że wiele rzeczy (pozytywnie) mnie zaskoczyło w tym serialu i nie żałuję czasu spędzonego przed ekranem. Leci mocna szósteczka i polecajka na weekend dla wszystkich zainteresowanych :)

kargulowa555

tu by mogło być ekstra zaskoczenie, gdyby to nie od początku sezonu a w ostatniej scenie okazywało się jak to było z siostrami i która zginęła...a tak to super pomysł został za wcześnie objawiony..ale i tak nieźle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones