PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=326316}

Caprica

1 525
chce zobaczyć
Caprica
powrót do forum serialu Caprica

Generalnie zastanawiam się czy warto ten serial obejrzeć do aktualnego końca :P. Przestałem chyba na 5 odcinku głównie z powodu irytacji widokiem nastolatków. Aż się przeraziłem że gdzieś może jakaś Hanna Fontanna wyskoczyć. W sumie to było nudnawe i psuło mi tylko smak klimatu BSG. Przy doradzaniu proszę wziąć pod uwagę że nie mam nastu lat, mam jaja (nie lubię ckliwych momentów) i bardzo podobała mi się seria BSG.


P.S Plix bez spoilerów, po to założyłem nowy temat.

użytkownik usunięty
tasm_dis

Raczej warto . Początek jest trochę nudnawy i za bardzo skupili się na postach tych pseudo -nastolatków . Ale potem trochę przyspiesza i pojawiają się inne wątki . Zobacz może jeszcze ze 2 odcinki i spoiler 2 sezonu .
http://www.youtube.com/watch?v=nL4Xf-sDZOU .
Też nie mam nastu lat , nie przepadam za ckliwymi momentami ,ale czasami są potrzebne żeby na ich tle te dobre robiły wrażenie .
Chcieli przedstawic genezę powstania Cylonów i powód ich nienawiści do ludzi .
Dlaczego nienawidzą gatunku ludzkiego tak bardzo że posuneli się do dywanowych ataków atomówkami po kilkunasu planetach i ludobójstwa kilkunastu miliardów ludzi .
W skrócie : tylko wkurwiona i skrzywdzona nastolatka z genialnym rozumem i niestabilna emocjonalnie ( z powodu młodego wieku ) jest do tego zdolna .
Przynajmniej ja tak to widzę . W naszej historii było kilka przykładów ludobójstwa i im mniejsi oprawcy tym więcej ludzi gineło
( przykładem byli : Czerwoni Khmerzy ) .

A czy warto/należy oglądać Capricię przed BSG?

tasm_dis

Odkładałem sobie go na później od kwietnia 2010 kiedy pojawił się pilot...

Jak dorwałem się 3 dni temu to skończyłem już całą serię.
Kilka środkowych odcinków prezentuje słabszy poziom, ale potem końcówka się naprawdę rozpędza.

ocenił(a) serial na 2
tasm_dis

jak dla mnie nie warto...już trzy razy dawałem szansę temu serialowi i aktualnie jestem na nieskończonym 3 odcinku :P Naprawdę bez polotu jest ten serial. Wcale mnie nie interesowało co się wydarzy, zero napięcia. Akcja się ślimaczy, niektóre sceny wręcz telenowelowe (np. w 3odc. rozmowa przy herbatce z "jeszcze łyżeczka" i "muszę iść, bo jestem do dupy z astronomii".) no i jak już gdzieś napisałem... postacie nie umywają się do tych z BSG.

Perykles

Dobra robię to na waszą odpowiedzialność... żebym nie żałował.

ocenił(a) serial na 10
tasm_dis

Im dalej tym ciekawszy, zwłaszcza przy końcu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones