PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=524359}

Carlos

7,2 1 081
ocen
7,2 10 1 1081
Carlos
powrót do forum serialu Carlos

Jak wypada serial w porównaniu do tego francuskiego filmu ? Szczerze bez bicia przyznaję,
że Prorok mi nie przypadł do gustu i męczyłem się na filmie ;).

xGeeZx

Jeżeli męczyłeś się oglądając Prorok, to odpuść sobie projekcję Carlosa, bo będzie jeszcze gorzej...

Armandi

Hm, a tak reklamowali tego Carlosa, dzięki za podpowiedź czego nie robić :)

wmbco

Ale mi się film bardzo spodobał. Tylko na siłę jakby był miejscami przedłużany ale wg mnie na mocną 8 zasługuje;)

xGeeZx

Jak można porównywać te filmy? Przecież każdy był o czymś innym.

ocenił(a) serial na 7
babella

Co z tego że są o czymś innym? Ale są o podobnej tematyce... chociaz tu łączy je najmniej czynników.
Łączy je podobna "surowość", montaż, styl narracji... francuski realizm nadający filmowi "prawdziwosći" wydarzeń ale za to gdzieś rozmywają sie nam bohaterowi... oprócz głownego oczywiscie (w obydwu przypadkach).
Ja jestem wielkim zwolennikiem Proroka i dla mnie Carlos mimo że jest świetną produkcją jednak nie dorównuje. Ale tak jak juz wspomniałem filmy są na bardzo równym poziomie. Kwestia gustu kto co woli. Prorok jak dla mnie jeden z najlepszych filmów zeszłego roku przemówił do mnie i to w duzym stopniu za to nie moge powiedziec tego o Carlosie ;/

___ice___

Ja też się zakochałem w filmie "Prorok". Niesamowity film. Mam nadzieję, że będzie coraz bardziej doceniany...

Armandi

oby nie. tez sobie wybrales podmiot do zakochania...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones