Carmen Sandiego (2019-2021)
Carmen Sandiego: Sezon 4 Carmen Sandiego Sezon 4, Odcinek 8
Odcinek Carmen Sandiego (2019-2021)

Przekręt w kolorze ciemnej czerwieni

The Dark Red Caper 25m
8,4 31
ocen
8,4 10 1 31
Carmen Sandiego
powrót do forum s4e8

Finał

ocenił(a) serial na 10

Ostatni odcinek był świetny ale muszę przyznać że brakuje mi dodatkowego odcinka który pokazałby dalsze losy bohaterów po tych wszystkich wydarzeniach, tutaj zostało to maksymalnie skrócone, zabrakło mi tu porządnie rozległego zakończenia całego serialu, między innymi spotkania carmen z szarym, i ogólnie takiej finalnej uczty z wszystkimi bohaterami

ocenił(a) serial na 8
net229zx

Czuję dokładnie to samo.
Bo oprócz tego, że finał sezonu bardzo mi się podobał, to dla mnie wydarzenia rozgrywały się zbyt szybko. Dobrze, że chociaż kulminacja tych wątków nie miała ostatecznie prawdziwego happy endu, lecz wyłącznie gorzkie pożegnanie. Bohaterowie poszli własnymi drogami.

Brakowało mi tylko ponownego spotkania Carmen z Szarym, bo przecież tak naprawdę, to właśnie on jako pierwszy zapoczątkował jej przemianę na dobrą stronę. Ich relacja była, jak najbardziej ciekawa i dosyć dorosła.

ocenił(a) serial na 10
Siha1854

Dokładnie :(( czemu powiedział że on komplikuje jej życie i nwm, ona nawet nie odwiedziła go w szpitalu?

ocenił(a) serial na 8
SomewhereOutThere

Carmen zrobiła dokładnie, to samo, kiedy Szary stracił pamięć. Też w pewien sposób chciała go zostawić, aby żył własnym życiem. I mimo tego, że ostatecznie, i tak była z nim kilka razy na kawie, nie chciała rekrutować co do swojej załogi. Wtedy ten motyw był faktycznie genialny.

Jednak, dlaczego kiedy to Carmen odzyskała pamięć, a Szary znalazł się w szpitalu, ona go nie odwiedziła? I dlaczego Graham postanowił nie wtrącać się do jej życia? A przynajmniej nie zobaczyliśmy tego w serialu.
Myślę, że obecność Szarego przypominałaby Carmen o VILE, a on tego nie chciał. Albo po prostu nie rozumiał w pełni swoich uczuć do niej...

net229zx

liczyłem na jakąś poważniejszą relację Carmen z Playerem :D

F4lque

No nie wiem, Carmen jest po 20,a player jest nastolatkiem chodzącym do szkoły

ocenił(a) serial na 10
net229zx

Bardzo fajny serial ale tyle nie wykorzystanych wątków. Rozwinięcie przyjaźni z szarym. Co się stało po ostatnim odcinku. Co się stało podczas spotkania Carmen z jej mamą. Te pytania mnie nurtują. Mogli by zrobić jakąś kontynuację.

ocenił(a) serial na 9
net229zx

Moim zdaniem zakończenia takich seriali powinny zostawiać trochę tajemnic. Swoją drogą chętnie bym zobaczył spin-off o Szarym, bo przeszłość i przyszłość tej postaci są bardzo rozmyte

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones