Carmen Sandiego (2019-2021)
Carmen Sandiego: Sezon 4 Carmen Sandiego Sezon 4, Odcinek 8
Odcinek Carmen Sandiego (2019-2021)

Przekręt w kolorze ciemnej czerwieni

The Dark Red Caper 25m
8,4 31
ocen
8,4 10 1 31
Carmen Sandiego
powrót do forum s4e8

Ogolna ocena

ocenił(a) serial na 10

Przysięgam, to jest najlepszy serial jaki w zyciu obejrzalam. Super historia, naprawde, i w dodatku z moralem, ze „kazdy moze byc carmen sandiego”.
Wspaniale postacie, kazda charakterystyczna i interesujaca (najlepszy dla mnie jest shadowsan i szary :p). Mimo, ze pewnie to jest kierowane do dzieci, dla mnie to naprawde bardzo wartosciowy i dojrzaly serial, kazdy powinien go obejrzec. Niech bedzie takich bajek wiecej. Fabula jest ciekawa, zlozona z roznych watkow. Z kazdym odcinkiem zastanawialam sie co stanie sie dalej. I tym samym jest mi calkiem przykro, ze odcinkow jest stosunkowo malo, a zakonczenie nie pokazuje dalszych losow bohaterow po wydarzeniach ktore mialy miejsce w serialu. Czuje pewien niedosyt z tego powodu, choc wiem, ze to lepsze zakonczenie niz typowy happyend. Gorzkie pozegnanie, jakim skonczyl sie serial sprawil, ze poczulam nostalgie i wzruszenie. Jednak gdzies tam w glebi serca nadal mam nadzieje na jakas drobna kontynuacje… Wystarczylby jeszcze jeden odcinek, ktory pokazywalby zycie bohaterow po pozegnaniu.
Z kolei ze strony technicznej - swietne wykonanie, pieknie narysowane w ciekawym/artysycznym stylu. Cudowna kreska, oddaje klimat - az chce sie patrzec. Czolowka z super muzyka ;) Polski dubbing tez bardzo dobry.
Naprawde, szczerze polecam. Bardzo bym chciala zeby jak najwiecej osob to obejrzalo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones