PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=205956}

Casanova

7,8 1 133
oceny
7,8 10 1 1133
Casanova
powrót do forum serialu Casanova

Głupie pytanie ;p Ma ktoś napisy do tego serialu/filmu?

ZebowaWrozka

właśnie się robią, są już do pierwszej ep.

grego1980

I chyba tylko do pierwszego odcinka powstały. Czy ma ktoś info o napisach do dwóch pozostałych? Choćby po angielsku.

ocenił(a) serial na 8
spleeno

Angielskich napisów też nigdzie! nie ma, bo szukałam ich całkiem niedawno. Drugi odcinek jest z polskim lektorem, a tak, nie ma nic. Ale sam tekst nie jest trudny, więc w zasadzie można obejrzeć bez napisów, bo nawet da się zrozumieć brytyjski akcent :)

Aleksiss

Chyba spróbuję z oryginalną ścieżką dźwiękową. Trzeba trenować angielski :)

ocenił(a) serial na 8
spleeno

Wybacz, że piszę po latach, ale jeśli jeszcze interesuje Cię film "Casanova" (2005 r., z Davidem Tennant), to ja go mam, ale nie z napisami, tylko z lektorem. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
ZebowaWrozka

Wybacz, że piszę po latach, ale jeśli jeszcze interesuje Cię film "Casanova" (2005 r., z Davidem Tennant), to ja go mam, ale nie z napisami, tylko z lektorem. Pozdrawiam.

IrenaSz

Dziękuję! Już nie ma takiej potrzeby ;) Również pozdrawiam :)

IrenaSz

Hej, jeżeli to nie były problem, to ja byłabym zainteresowana tym filmem :) Jeżeli możesz, wyślij mi go: izunia542@poczta.onet.pl

ocenił(a) serial na 10
IrenaSz

Cześć, ja również po latach :p Jeśli jeszcze masz ten film i jeśli to nie problem to również bym była zainteresowana tym filmem. Mój meil: kosmita007.2000@gmail.com /byłabym bardzo wdzięczna :D

ocenił(a) serial na 8
Monika_Drozdowska_007

Witam, niestety moja nagrywarka dvd się zepsuła, więc nie mogę przegrać filmu dla Ciebie. Przykro mi.

ocenił(a) serial na 10
IrenaSz

Trudno, ale może wiesz gdzie mogłabym to obejrzeć?

ocenił(a) serial na 8
Monika_Drozdowska_007

Niestety, nie ma pojęcia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones