PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=488486}

Castle

7,6 26 921
ocen
7,6 10 1 26921
5,0 2
oceny krytyków
Castle
powrót do forum serialu Castle

Pytanie:
O co chodzi z tym poszukiwaniem przez Ricka zaginionego czasu sprzed półtora roku? Rzekomo był w LA, ale nie przypominam sobie z poprzednich odcinków, żeby w momencie, kiedy "zaginął" mu czas, rozpracowywał sprawę Lockset. Pamiętam, że był motyw, że go porwali, Kate go szukała przez kilka miesięcy, ale to się wyjaśniło, że niby prowadził jakieś śledztwo z kolegą z liceum, który, jak się okazało, współpracował z CIA. Pamiętam, że doszedł do tego, gdzie się wtedy podziewał, ale umówił się z panami z CIA, że nie powie o tym Kate. I nie chodziło tam o Lockset...
Czy ktoś może mi pomóc? Bo albo mam dziury w mózgu albo już jestem taka stara, że nie pamiętam niektórych rzeczy...

KKS_Lech

Jak obejrzysz jeszcze raz 7x20 dowiesz się, że z kolegą z liceum był jakiś czas, reszta czasu to było dalej nie wiadoma. Nie oglądam już tego sezonu, ale być może skuszę się na ten odcinek skoro związany jest z większym wątkiem serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones