serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Castle

2009 - 2016
43m
7,6 26 805
ocen
7,6 10 1 26805
Poszukujący inspiracji pisarz otrzymuje pozwolenie na przyłączenie się do jednego zespołu z wydziału zabójstw nowojorskiej policji. więcej mniej
Castle zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Kryształowa Statuetka
Serial zdobył 11 nagród Kryształowa Statuetka, 4 inne nagrody oraz 19 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Niezwykle popularny autor powieści kryminalnych, Richard Castle (Nathan Fillion), nie przypadkiem jest przesłuchiwany w sprawie serii morderstw, które opisał wcześniej w swoich książkach. Rick zaciekawiony sprawą postanawia pomóc pani detektyw (Stana Katic) w rozwikłaniu tej misternej zagadki, jak i kolejnych, co wcale nie budzi jej zachwytu..

na podstawie
Rob Hanning (materiały do scenariusza, historia) / Cooper McMains (materiały do scenariusza, historia)
studio
ABC Studios / Beacon Pictures / Experimental Pictures
tytuł oryg.
Castle
inne tytuły
Według Andrew W. Marlowe'a, czyli scenarzysty i producenta serialu, podczas poszukiwań idealnej odtwórczyni detektyw Beckett Nathan Fillion czytał rolę ze 125 aktorkami.
W odcinku 1x01 "Flowers for Your Grave", gdy detektyw Beckett przychodzi po Ricka na przyjęcie, jest on dokładnie ogolony. Podczas rozmowy na posterunku Castle ma jednodniowy zarost, ale gdy tuż po przesłuchaniu wrócił do domu znowu był gładko ogolony.
Wbrew temu, co mówi detektyw Beckett w odcinku 2x15, Kuba nie posiada konsulatu w Nowym Jorku, ani ambasady w Waszyngtonie. Dysponuje ona jedynie przedstawicielstwem w Waszyngtonie i misją dyplomatyczną przy ONZ w Nowym Jorku. Detektyw ma rację twierdząc, że konsul nie posiada immunitetu dyplomatycznego, jednakże nowojorski szef misji Kuby przy Narodach Zjednoczonych dysponuje pełnym immunitetem dyplomatycznym.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

KONIEC

ocenił(a) serial na 8

Castle to mój ulubiony serial, ale zaczyna być męczący. Dlatego daje sobie spokój z oglądaniem go dalej. Wyrzucam z pamięci wszystko co zdarzyło się od zniknięcia Castla. Dla mnie Castle i Becket załatwili sprawę z Brackenem, wzięli ślub i żyli długo i szczęśliwie walcząc z przestępczością. KONIEC

premier 8 sezonu

ocenił(a) serial na 10

kto tez uwaza ze byla rewelacyjna ?

Z serialu ulotniły się nie tylko ciekawe pomysły na akcję, ale również chemia między aktorami, co gorsza lekkość i humor. Castle z przyjemnego deseru do konsumowania po ciężkim dniu, stał się ciężkawym plackiem z zakalcem.

niestety postać Beckett nie pojawi sie w 9 sezonie jeśli taki powstanie również postać Lanie zniknie z serialu

Mam nadzieje ze skończą ten serial na 8 sezonie bo bez Beckett ta kontynuacja nie ma żadnego sensu

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.