PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=488486}

Castle

7,6 26 921
ocen
7,6 10 1 26921
5,0 2
oceny krytyków
Castle
powrót do forum serialu Castle

Nie wiedzieć czemu jak dotychczas wszelkie próby uzupełnienia bazy o plakat (a raczej zdjęcie-avatar serialu) skończył się fiaskiem. Szanowna moderacja nie raczyła przyjąć naprawdę porządnych zdjęć. Przyznać się kto wrzucił zdjęcie 31-go marca? Jak na moje to ono powinno być w lewym górnym rogu strony. Ja zapodałem takie, ale znając życie też je cofną (mimo że dałem je również w wersji 150x200 czy jakiej tam oni wymagają, chociaż to niepotrzebne bo na stronie jest skrypt który automatycznie przycina bądź zmniejsza zdjęcie do żądanej wielkości).

użytkownik usunięty

Przez "takie" miałem na myśli takie: http://g.imagehost.org/0563/castle1.jpg

Mnie plakatu nie przyjęli, bo potwierdzenie chcą. Chyba sobie daruje plakaty.

ocenił(a) serial na 6

plakat, który pochodzi z oficjalnej powinien zostać dodany. należało by w komentarzu do źródła napisać tylko plakat pochodzi z oficjalnej strony więc jak ten plakat jest zły to proszę o radę gdzie szukać dobrych plakatów....jest jeden wer, który najpierw odrzuca i odrzuca i odrzuca a jak sie napisze mu notkę to akceptuje:D taki frajer z niego ale ma mocne plecy w redakcji i nic z tym nie da się zrobić:D

użytkownik usunięty

31 marca zgłosiłem zdjęcie do zamieszczenia i do dzisiaj żadnej odpowiedzi. Może ktoś wszedłby na podaną przeze mnie stronę wyżej, skopiował zdjęcie i dodał je (pochodzi ze strony Amazon)? Bo widzę, że mnie olali sikiem prostym.

ocenił(a) serial na 6

spokojnie czasami i miesiąc czekasz:D oni maja co robić:D co do amazon wątpię....często werzy piszą o pikselach:D

użytkownik usunięty
LaraNotsil

Jakich pikselach? Na razie to nie plakat ale zdjęcie wielkości 150x200.

ocenił(a) serial na 6

onie zawsze widzą piksele:D jak jest nie jest to strona oficjalna (piksele są widoczne jako takie....kwadraciki:D i jak widać je gdzie nie gdzie to odrzucają:D)

użytkownik usunięty
LaraNotsil

Ale o to chodzi, że zapodany przeze mnie plakat cały czas wisi, tzn. jest w miejscu: Plakaty oczekujące na weryfikację (dodane PRZED bieżącą kontrybucją).

ocenił(a) serial na 6

jak wisi? w sensie, że widzisz kto Ci to sprawdza?? czy po prostu masz to w dziale "Kontrybucje oczekujące na weryfikację"

LaraNotsil

http://www.filmweb.pl/contrib/settings

Niecierpliwi powinni zerkać na kolejki kontrybucji nim wyrażą oburzenie. Z obsadą czeka się obecnie 48 dni i trzeba to wytrzymać.
Cierpliwości

użytkownik usunięty

No w końcu jest plakat, ale co ciekawe zdaję się, że weryfikator podwędził mi sprzed nosa moją kontrybucję, wszedł na stronę którą podałem i sam zamieścił plakat :D. lol

użytkownik usunięty

Ten weryfikator to Blue Dragon. Jak tak to nie chciał przyjąć żadnego plakatu ani samemu poszukać, a gdy w końcu znalazłem stronę gdzie on był to wrzucił go w swoim imieniu. W sumie zwisa mi to, ale w tym momencie będę olewał wszelkie kontrybucje, bo kto wie czy ktoś nie podpisze się pod nimi swoim imieniem. Zresztą teraz uświadomiłem Blue Dragona gdzie najprościej znaleźć zdjęcie czy plakat do filmu/serialu...

użytkownik usunięty

Strona, którą podałem to http://www.amazon.com/Castle-Complete-Season-Stana-Katic/dp/B001XRLWPQ/ref=sr_1_ 1?ie=UTF8&s=dvd&qid=1238502489&sr=1-1
tylko, że jeszcze 31 marca nie było takiego zdjęcia, ale zdjęcie DVD i musiałem je przycinać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones