PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=488486}

Castle

7,6 26 921
ocen
7,6 10 1 26921
5,0 2
oceny krytyków
Castle
powrót do forum serialu Castle

Nathan Fillion podpisał kontrakt na 8 sezon serialu, także pierwszy krok do odnowienia serialu został zrobiony.

ocenił(a) serial na 10
gacek870

Yes! Teraz czekamy na Stanę :-D

imskw

Niestety nie podzielam aż tak twojego zachwytu. Dla mnie 2 ostatnie sezony są dosyć słabe.

ocenił(a) serial na 9
gacek870

Niestety. Biorąc pod uwagę, że ten ma się skończyć cliffhangerem to niech już będzie ten 8. i zakończą to, żeby miało ręce i nogi, bo zakończyć cliffhangerem jest bez sensu. Ale mógłby przynajmniej być skrócony.
Myślę, że nawet jak Stana nie podpisze to będą kontynuować, a bez niej to już totalna tragedia. Zrobili to czego nigdy nie chciałam, nie wiedzieli kiedy skończyć i zepsuli mój ulubiony serial :/

Alee

Czytałem, że jakby Stana nie podpisała nowego kontraktu to wtedy powstałby sezon skrócony, ale jak dla mnie to nie wiem o czym miałby być już wtedy ten serial. Wydaje mi się, że cliffhanger będzie związany z jakimś wyjazdem związanym z awansem Beckett, jako takie zabezpieczenie na wypadek odejścia Katic, ale to tylko moje przypuszczenia. Dodatkowo ostatni odcinek nosi tytuł Hollander’s Woods a więc nazwa miejsca o którym Castle wspomina w 7x02 jako miejsce strasznego wydarzenia kiedy miał 11 lat, także może być powiązany ze zniknięciem Ricka.

ocenił(a) serial na 9
gacek870

Wyjazd już był, raczej chodzi o coś innego.

Alee

Stana nie jest rozrywaną aktorką, więc można się spodziewać, że podpisze.

ocenił(a) serial na 9
przemsza

Teraz jest na fali, zaczyna się jej 5 minut a związana serialem nie może przyjmować wielu propozycji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones