PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=488486}

Castle

7,6 26 921
ocen
7,6 10 1 26921
5,0 2
oceny krytyków
Castle
powrót do forum serialu Castle

To już jest koniec

ocenił(a) serial na 10

Castle nie będzie miał kolejnego sezonu.
Dlaczego po tylu latach oglądania czuję ulgę na tę wiadomość?

ocenił(a) serial na 9
miachar

Bo 9 sezon byłby morderstwem na serialu :)

ocenił(a) serial na 9
miachar

A to sprawdzona wiadomosc?

maaajenka

Tak, jak najbardziej sprawdzona.

gacek870

No to pewnie zakończą tak,jak "Mentalistę"....

ocenił(a) serial na 9
daner5

Nie ogladalam. Jak zakonczyli mentaliste??

ocenił(a) serial na 10
maaajenka

Jak dla mnie Mentalistę zakończyli odpowiednio. Szczęśliwie, ale przy fajnej sprawie. Poza tym Jane'a wreszcie odnalazł swoją przystań w życiu, a to jemu kibicowałam najbardziej.
Co do Castle'a - po głowie chodzi mi to, że bodajże w czwartym sezonie (?) córka zamordowanej medium (?; pamięć już nie ta) "przewidziała", że Kate ma uważać na Alexandra, będzie senatorem i zostanie matką trójki dzieci. Myślałam, że ósmy sezon to dobry czas na nawiązanie do tego. Ale nawet jeśli ktoś zginie, to nie będę miała nic przeciwko. Po tylu latach lepiej spasować, niż tworzyć absurdy. Przecież miłość i tak w sercu pozostanie.

ocenił(a) serial na 10
miachar

Poza tym Jane *

maaajenka

spoiler! Lisbon obwieściła na koniec Patrickowi,że będą mieli dzidziusia. Pewnie i tu tak się to skończy.

daner5

Albo i nie, bo przecież ostatni odcinek 8 sezonu kręcili, kiedy była jeszcze mowa o kolejnym sezonie... Chyba że tak właśnie scenarzyści chcieli pozbyć się Kate na 9 sezon - wysłać ją do kliniki położniczej :-)

ACCb

Nakręcili dwa alternatywne zakończenia-jedno na wypadek końca w ósmym sezonie,a drugie na wypadek dziewiątego sezonu kręconego już bez obecności Beckett. W tym drugim przypadku pewnie ją uśmiercili, na szczęście tego nie zobaczymy,tylko jakieś szczęśliwe zakończenie całości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones