PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=488486}

Castle

7,6 26 921
ocen
7,6 10 1 26921
5,0 2
oceny krytyków
Castle
powrót do forum serialu Castle

Jestem świeżo po obejrzeniu 3-go odcinka i muszę przyznać, że w serialu Castle obecny jest czysty geniusz! Dodają nawet takie smaczki jak ten w 4 min. 44 s, który umożliwia domyślenie się kto jest zabójcą dzięki hojności scenarzystów. Jak widać serial ten nadaje się do oglądania przez wszystkich, zarówno tych bardziej jak i mniej spostrzegawczych.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8

Dla mnie 3 odcinek był porażką, kopia jednego z odcinków "The mentalist". Grupa bogatych dzieciaków, nielegalne zabawy itp. Nawet ta sama aktorka w nich grała.

ocenił(a) serial na 5

Nieudolna podróbka The Mentalist, przy czym Castle nie dorasta do pięt Patrick'owi Jane. W 4 odcinku wiedziałam kto jest zabójcą po 5 minutach. ;/

użytkownik usunięty
willywonka

No widzisz, a ja Mentalista uważam za chłam i klona innych seriali detektywistycznych. W Castle nawet ograne schematy są przedstawione w taki sposób, że szczena opada.

ocenił(a) serial na 8

No.. szczena opada, szkoda tylko, że nudne jest usłyszeć po raz kolejny (a dopiero 4 odcinki widziałam) "ja go znam", "jest moim wielkim fanem".. szkoda, że jakoś inaczej nie mogą tego pociągnąć.

Poza tym jak widać w Mentaliście zagadki są dodatkiem do samej postaci Patricka.

użytkownik usunięty
JARA

lol
Jak tak patrzeć to w Mentaliście jest gorzej, bo w każdej scenie w której występuje Jane słychać "how did/do you do that" albo "you're the psychic?" albo "how do you know?" (i tu następuje niedorzeczna odpowiedź w stylu: "a bo pierdzi pod wiatr cichacze").

ocenił(a) serial na 8

W 'Mentaliscie' to jest schemat i nie trzeba ogladac do konca by wiedziec kto zabil :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones