serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Chór

Choir
2024
45m
6,8 5
ocen
6,8 10 1 5
"Chór" to 6-częściowy serial dokumentalny opowiadający o przygotowaniach Detroit Youth Choir do najważniejszego występu w ich życiu. Ich oczami doświadczamy wzlotów i... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Chór zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

"Chór" to 6-częściowy serial dokumentalny opowiadający o przygotowaniach Detroit Youth Choir do najważniejszego występu w ich życiu. Ich oczami doświadczamy wzlotów i upadków w Detroit, gdy pokonują wyzwania związane z godzeniem rodziny, szkoły i sportu, jednocześnie realizując marzenia o rozwinięciu talentów i występie na jednej z"Chór" to 6-częściowy serial dokumentalny opowiadający o przygotowaniach Detroit Youth Choir do najważniejszego występu w ich życiu. Ich oczami doświadczamy wzlotów i upadków w Detroit, gdy pokonują wyzwania związane z godzeniem rodziny, szkoły i sportu, jednocześnie realizując marzenia o rozwinięciu talentów i występie na jednej z największych scen świata. Po ich występie w 2019 roku w "Mam talent" jest to kluczowy czas dla chóru i jego dyrektora, Anthony'ego White'a, który musi stawić czoła wyzwaniom związanym z zastąpieniem kilku kluczowych członków, utrzymaniem chóru w Detroit i znalezieniem kolejnego koncertu, który ponownie zwróci uwagę na chór.

dystrybucja
Disney+
studio
Blumhouse Television / Campfire / Maniac Productions
tytuł oryg.
Choir
inne tytuły
Na razie nikt nie dodał wątku na forum . Spróbuj swoich sił i podziel się opinią. Możesz być pierwszy!
Dodaj wątek na forum