PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=825649}
6,1 473
oceny
6,1 10 1 473
Chłopaki do wzięcia
powrót do forum serialu Chłopaki do wzięcia

co tworca tego programu chcial pokazac ?! Osmieszyc tych ludzi ? ogladalem jeden odcinek z boheterem o pseudonimie "bandziorek" i powiem ze brak mi slow poprostu..troche szkoda mi tych ludzi..Ponawiam pytanie co autor mial na mysli krecac ten program ?

eingrad

Też się nad tym zastanawiam.... Moim zdaniem najlepszym określeniem tego programu jest słowo UPOKORZENIE.

Anna3012

tak..zgadzam sie

ocenił(a) serial na 9
eingrad

Chciał pokazać inny świat, trudność w nawiązywaniu relacji, często nierealne wymagania (bezzębnych kawalerów) wobec kobiet oraz kontrast do współczesnych sposobów szukania partnera (apki randkowe typu Tinder, Badoo). Bohaterowie są naturalni, są sobą, nie grają, to przecież oni decydują ile ze swojego prywatnego życia udostępnią dokumentalistom.

Moim ulubieńcem niezmiernie jest Jaruś ❤️

Holly__Golightly

Ryszard ma zęby. Sztuczne, ale ma.

Militiades

Nawet jeśli autor ma ich ośmieszać to z tego co wiem udział w tym programie jest dobrowolny, siłą nikt ich nie nagrywa. Taki Jaruś wylansował się na tym programie i dostaje hajs za głupie selfie nawet. Także chyba nie płaczą za wiele z tego powodu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones