serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Chłopaki do wzięcia

2012
22m
6,1 472
oceny
6,1 10 1 472
Pochodzą z małych wsi i miasteczek. Pracują dorywczo, mają niewielkie perspektywy i nie są zbyt zamożni, mimo to z niezachwianą wiarą poszukują partnerek na całe życie.... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Chłopaki do wzięcia zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Pochodzą z małych wsi i miasteczek. Pracują dorywczo, mają niewielkie perspektywy i nie są zbyt zamożni, mimo to z niezachwianą wiarą poszukują partnerek na całe życie. Poszukiwania kandydatek na żony owiane są dyskrecją. W końcu żaden z nich nie chciałby narazić się na śmieszność czy drwiny. W miarę swoich możliwości próbują znaleźć Pochodzą z małych wsi i miasteczek. Pracują dorywczo, mają niewielkie perspektywy i nie są zbyt zamożni, mimo to z niezachwianą wiarą poszukują partnerek na całe życie. Poszukiwania kandydatek na żony owiane są dyskrecją. W końcu żaden z nich nie chciałby narazić się na śmieszność czy drwiny. W miarę swoich możliwości próbują znaleźć sposób, aby zaimponować dziewczynom, które wolałyby życie w mieście. W poszukiwaniach tej jedynej odwiedzają dyskoteki, organizują ogniska, a nawet korzystają z portali randkowych i biur matrymonialnych. Czy ich marzenia mają szansę się spełnić?

Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

co tworca tego programu chcial pokazac ?! Osmieszyc tych ludzi ? ogladalem jeden odcinek z boheterem o pseudonimie "bandziorek" i powiem ze brak mi slow poprostu..troche szkoda mi tych ludzi..Ponawiam pytanie co autor mial na mysli krecac ten program ?

Ryszard Ty Draniu!!!!! Oddaj rower!!!!!

Pączuś

ocenił(a) serial na 8

Uwielbiam sceny z Pączusiem. Mój ulubiony bohater.

Bo na Ipli ich nie ma. Pokazywali niedawno od początku na Nowa TV, ale jak już miało dojść do tych brakujących, to nagle zaczęli puszczać jakoś od dwudziestego. Chyba coś niepoprawnego tam się okazało być, jeśli również w TV nie chcą puszczać.

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones