plakat filmu Charlie i Lola

Charlie i Lola

Charlie and Lola
6,3 229
ocen
6,3 10 1 229
15
chce zobaczyć
{"type":"film","id":386163,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Charlie+i+Lola-2005-386163/tv","text":"W TV"}]}
Charlie i Lola
  • Play Now - https://www.playnow.pl

    abonament
    za 10 zł
    Dostępne dla posiadaczy numeru w sieci Play
    z abonamentem zawierającym usługę PLAY NOW.


Czteroletnia Lola - „nigdy, przenigdy nie tknie pomidora”. Czasami, ponieważ „nie chce jej się spać i nie położy się do łóżka”. A jak poradzi sobie z ciężką chorobą, przez którą może już nigdy się nie uśmiechnąć? Na całe szczęście Lola ma brata Charliego, który pomoże swojej młodszej siostrze wszelkimi znanymi mu sposobami – logiką,Czteroletnia Lola - „nigdy, przenigdy nie tknie pomidora”. Czasami, ponieważ „nie chce jej się spać i nie położy się do łóżka”. A jak poradzi sobie z ciężką chorobą, przez którą może już nigdy się nie uśmiechnąć? Na całe szczęście Lola ma brata Charliego, który pomoże swojej młodszej siostrze wszelkimi znanymi mu sposobami – logiką, humorem i siłą wyobraźni. Zjedzenie obrzydliwego puree ziemniaczanego nagle przeradza się w wyprawę na górę Fuji. Charlie wykorzystuje swoją pomysłowość i wyobraźnię – wymyślając gry, wyprawy, scenki – aby przekonać swoją siostrę do nieco bardziej rozsądnego spojrzenia na świat. Razem stawiają czoła codziennym problemom jakie stają przed przeciętnym czterolatkiem, jak: pierwszy wypadający ząb, nauczenie się mówić „przepraszam” lub umiejętności dotrzymania tajemnicy. Bardzo zabawna, innowacyjna, i niezwykle charakterystyczna animacja czyni serial niepowtarzalnym. Dzieci pokochają i będą się identyfikować z Charlie i Lolą, ponieważ myślą, mówią i przeżywają podobne do nich przygody. Natomiast dorośli przekonają się, że dokładne obserwacje, humor i jasny przekaz to najlepszy sposób na nawiązanie odpowiedniego kontaktu z ich pociechami i zrozumienie ich sposobu myślenia.

Charlie i Lola zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.