Bardzo dobrze się to oglądało, sympatyczni bohaterowie ( oprócz babci ;) ), trochę śmiesznych sytuacji trochę dramatycznych. Chociaż czasami ten wątek ze śmiercią ojca i całą wokół tego otoczką się dłużył no i dosyć obszerna, drama mi się podobała. Szczerzę polecam ;)
O co chodzi przecież ten serial ma 50 odcinków .... a tutaj patrze 20 i du.. koniec ???? Zresztą jestem dopiero co po 20 odcinku i na zakończenie mi to nie wyglądało ??